![]() |
oldest ford
muscle car ,exista in romania?daca da unde?
ati vazut ceva in romania de v a atras privirea? daca da...sa vb..:-P :-P :-P :-P |
Re: oldest ford
Quote:
|
Re: oldest ford
poze poze poze
|
Re: oldest ford
4 Attachment(s)
am reusit sa pun ceva poze..
|
Re: oldest ford
si se vinde..
|
Re: oldest ford
hmmm, asta nu prea e muscle car man.... e un mini muscle car>> Ford Taunus 1970-1974 si din pacate tablaraia aia nu prea a fost facuta bine...
Pe la ce bani ai da-o ??? |
Re: oldest ford
1700 e fara jante.
|
Re: oldest ford
Mai multe detalii.......poze motor ,interior....caracteristici..
frumoasa masina.e rara in ro de ce-o vinzi ? |
Re: oldest ford
:D :D :D a fost un vis de al meu..:sad: :sad: :sad: .momentan nu il mai am...nu se vinde din motive ca nu ar merge sau ca ar avea probleme....are nr noi,verificare .,carte securizata...
masina sta trasa de vreo 8 luni pe dreapta din motive de timp..chiar nu mai am ce face cu ea...decit sa o vad cum cade mai bine o dau in hal de pret... are motor in linie 1700 ,evacuare serpisori...etc..nu prea ma pricep la detalii tehnice....oricum ...ca sa fie super mai este ceva de bagat in ea... motorul este facut nou..acu 2 ani..cu fact doveditoare... cit faptul ca este trasa pe dreapta se datoreaza altor cauze..lipsa timpului...mai am vreo 4 masini, etc.... este o masina care cu ceva banuti si munca ar iesi super..... de mentionat ca nu are rugina. poze o sa le pun curand.. |
Re: oldest ford
Omule tare masina dak as avea una ca asta nas sta cu ea pe dreapta:???: . Cam cat consuma la % consuma???
|
Re: oldest ford
jantele nu le vinzi?
|
Re: oldest ford
man daca e sa o vinzi cat ceri pe ea???:D
|
Re: oldest ford
pretu e mai sus ...............:twisted:
|
Re: oldest ford
cred k te referi la mot de 1.600 in linie..si atunci cred k e GT-ul 1.6 OHC de 88CP..dublu corp.
am mai vazut din astea....sunt rare..dar nu imposibil de gasit...:lol: un prieten din bucale...a dat una cu 350Euro..la cheie..nr noi :( un mos la mine in TM are una cu mot schimbat de 2.0 OHC si serpisori..da nu-l vinde :( de cati ani ai plexi-glass-urile pe ea? cum naiba..la toate in 2 usi le dispar geamurile mici..si eu avut la fel la Consul-ul meu ... ornamentele alea pe aripile fatza arata nasol de tot...si stikerele din spate de cielo :oops: bafta man la masina..dar pune-o la bazar..nu la MASINA MEA :wink: Quote:
|
Re: oldest ford
mai frate de unde naiba veniti ma cu preturile astea....
jante de 250 e bucata tu le ai cu 100 e masina rara tu o ai la 350 e la cheie... ma frate dar..... ce e ma la voi in timisoara? suntei cumva stat in stat..? :D :D :D :D |
| All times are GMT +2. The time now is 15:00. |
- Copyright 2026 4Tuning