Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Caravana spre Sibiu (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/269205-caravana-sibiu.html)

Jokerman170 17-07-11 01:28

Caravana spre Sibiu
 
Hi all, stiu ca inca n-au fost confirmate inca locurile pt. showul din sibiu, insa mai este o saptamana si m-am gandit ca ar fi foarte frumos sa cream o caravana din cluj pana in sibiu. Mereu este o priveliste sa vezi un sir de masini modificate pe strada.
Aici am putea organiza aceasta caravana daca va intereseaza, sa stabilim un loc si ora de intalnire sa pornim deodata toti. Astept pareri de la cei cu experienta mai multa in acest domeniu al showurilor. Cand ar fi ideal sa pornim, care trasa este mai buna, fara gropi, etc.
Daca sunt mai multi care vor sa porneasca seara dinaintea showului si mai multi care vor sa mearga de dimineata se pot face si 2 porniri....

Sper ca vor fi participanti interesati, bafta tuturor pe ultima suta de metri

Jokerman170 20-07-11 22:22

Re: Caravana spre Sibiu
 
ohhh daaa..... tipic

mihadiva 21-07-11 10:59

Re: Caravana spre Sibiu
 
Custom Crew si Hpi Racing Romania , vor pleca in coloana spre sibiu sambata dimineata in jurul orei 5. Suntem aprox 10 masini.
Daca vrei sa ni te alaturi,esti binevenit

Jokerman170 21-07-11 11:08

Re: Caravana spre Sibiu
 
salut, mersi pt invitatie. se pare ca ma voi alatura si eu daca nu mai este nimeni interesat

ZanDer 21-07-11 11:35

Re: Caravana spre Sibiu
 
Cred ca ma lipesc si eu la caravana aia de dimineata!

Jokerman170 21-07-11 11:44

Re: Caravana spre Sibiu
 
stiti careva un vopsitor care mi-ar polisha masina azi sau maine? :oops:

BULLDOG 21-07-11 12:26

Re: Caravana spre Sibiu
 
Neaparat vopsitor? Ai zgarieturi sau numa de finisare/cosmetizare?

Jokerman170 21-07-11 12:39

Re: Caravana spre Sibiu
 
Quote:

Originally Posted by BULLDOG (Post 4478545)
Neaparat vopsitor? Ai zgarieturi sau numa de finisare/cosmetizare?

nu neaparat vopsitor, am si zgarieturi

Cuiutz 21-07-11 17:20

Re: Caravana spre Sibiu
 
Quote:

Originally Posted by mihadiva (Post 4478379)
Custom Crew si Hpi Racing Romania , vor pleca in coloana spre sibiu sambata dimineata in jurul orei 5. Suntem aprox 10 masini.
Daca vrei sa ni te alaturi,esti binevenit

Ne intalnim la 4 si plecarea o facem la 4:30 !!

Detman 21-07-11 17:32

Re: Caravana spre Sibiu
 
prezent si eu.

mihadiva 21-07-11 18:18

Re: Caravana spre Sibiu
 
Numarul meu de tel este 0744779504 sa ma sunati care vreti sa va mai lipiti de caravana.

In seara aceasta daca nu vine furtuna ne intalnim la iulius...cine vine,ne gaseste acolo

Cuiutz 22-07-11 21:09

Re: Caravana spre Sibiu
 
Deci Custom Crew si HPI-Racing Romania pleaca din OMW Floresti (langa piata Auto) ora 4:30 .
Mergem pe autostrada.

ZanDer 25-07-11 23:16

Re: Caravana spre Sibiu
 
Quote:

Originally Posted by Cuiutz (Post 4481421)
Deci Custom Crew si HPI-Racing Romania pleaca din OMW Floresti (langa piata Auto) ora 4:30 .
Mergem pe autostrada.

:)) ma ... ii OMV, da se intelege :P

b0gdy 12-10-11 12:21

Re: Caravana spre Sibiu
 
ceva poze cu caravana sunt?

cj-86-pit 12-10-11 16:32

Re: Caravana spre Sibiu
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by b0gdy (Post 4640394)
ceva poze cu caravana sunt?

................


All times are GMT +2. The time now is 23:05.

- Copyright 2026 4Tuning