![]() |
un altfel de..."mobilier"
7 Attachment(s)
o canapea, o måsutzå...
|
Re: un altfel de..."mobilier"
masutza e geniala
|
Re: un altfel de..."mobilier"
:):):) VIPER :):):)
Idee cat se poate de interesanta si de bizarea tot odata |
Re: un altfel de..."mobilier"
mua vreau si eu o canapea daia .. de unde cumpar vb cat se poate de serios
|
Re: un altfel de..."mobilier"
Smechere rau, atat ideile, cat si realizarile.
|
Re: un altfel de..."mobilier"
cum a zis si santos ...
masuta e geniala :D |
Re: un altfel de..."mobilier"
diseara mai vin cu o canapea si...cu o roabå tunata! (jante, spoiler, eleron) ;)
...acuma mi-am adus aminte d ele si sper sa l gasesc prin calc. |
Re: un altfel de..."mobilier"
si zici ca sunt multi mult mai buni decat tine ,unde sunt ?pe mine ma impresionezi nene ,pana unde vrei sa ajungi ?:P spor la treaba
|
Re: un altfel de..."mobilier"
roaba tunata?=)))))))
|
Re: un altfel de..."mobilier"
2 Attachment(s)
# GABBY, nu-s " facute" d mine, sunt reale, oricum ms pt apreciere :yes:
# obrazNICK, da, suna amuzant, roabå tunatå :-) ...iat-o! |
Re: un altfel de..."mobilier"
marfa chestiile astea:D
|
Re: un altfel de..."mobilier"
ffff misto
|
Re: un altfel de..."mobilier"
Prea tare roaba aia =))
|
Re: un altfel de..."mobilier"
roaba aia e geniala...altfel faci treaba in constructii cu ea , oare a trecut si prin tunelul de aer?:)
|
Re: un altfel de..."mobilier"
super ar fi sa il duca mintea pe unu de la noi sa faca un astfel de club.. astfel de masute canapele si multe alte chestii... ar fi ceva unic si n-ar duce lipsa de clienti dupa parerea mea
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:42. |
- Copyright 2026 4Tuning