Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Car Audio (https://forum.4tuning.ro/381-car-audio.html)
-   -   doresc un subwoofer mediu (https://forum.4tuning.ro/381-car-audio/268335-doresc-subwoofer-mediu.html)

daimani 10-07-11 21:39

doresc un subwoofer mediu
 
cu un buget de 450 lei ce sub activ pot achizitiona sa se auda ok si ce mai trebuie luat pe langa el
Sunt deschis la pareri si sfaturi de achizitionare.
Va salut!

daimani 08-08-11 16:59

Re: doresc un subwoofer mediu
 
nimic nimic,nici macar o recomandare de pe site'urile audio prezentate pe 4t?

Stage1 08-08-11 17:03

Re: doresc un subwoofer mediu
 
Luat in considerare bugetul, efectiv nu avem ce sa-ti recomandam decat un MTX RT8PT, care si el depaseste putin, la care se mai adauga cel mai ieftin set de cabluri si ajungi pe la 600 lei, altceva sub acest buget cel putin aici, nu cred ca-ti va recomanda nimeni, referitor la subwoofer activ :-)

daimani 08-08-11 17:07

Re: doresc un subwoofer mediu
 
banuiesc ca e mult mai ok decat magnat sau alte tuburi de "obor"

animalutz 16-08-11 13:41

Re: doresc un subwoofer mediu
 
MTX e tot peacolo prin Obor ... ;)

daimani 16-08-11 18:21

Re: doresc un subwoofer mediu
 
Quote:

Originally Posted by animalutz (Post 4529941)
MTX e tot peacolo prin Obor ... ;)

altcv sa sune bine si sa sa reziste folosirii intense?

animalutz 17-08-11 10:51

Re: doresc un subwoofer mediu
 
Daca vrei unul activ, ti-as sugera sa iti indrepti atentia spre Focal. Bugetul e putin mai mare, dar as spune ca merita. ;)

daimani 17-08-11 13:18

Re: doresc un subwoofer mediu
 
Quote:

Originally Posted by animalutz (Post 4531675)
Daca vrei unul activ, ti-as sugera sa iti indrepti atentia spre Focal. Bugetul e putin mai mare, dar as spune ca merita. ;)

si un model anume?

animalutz 17-08-11 13:38

Re: doresc un subwoofer mediu
 
Focal BombA 20-A1 ... cam asta ar fi ceva ok... ;)


All times are GMT +2. The time now is 15:35.

- Copyright 2026 4Tuning