Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand IPhone 3G (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/268224-vand-iphone-3g.html)

K4N4Biss 10-07-11 12:46

Vand IPhone 3G
 
5 Attachment(s)
Vand IPhone 3G 8giga,soft 4.2.1. Cydia instalat, merge orice retea,carcasa alba de la un model de 16G. Probleme: toucheul e crapat si nu se mai aude in receptor, datorita acestei defectiuni diplayul are o culoare deschisa (se vede in poza) dar are momente cand isi revine sau daca se apasa usor in zona receptorului in rest telefonul functioneaza perfect-scris mesaje,editat poze, chiar si de vb dar se foloseste speakerul, vine insotit de cablu date,incarcator, o husa din silicon si o carcasa. Pret 250Ron pt piese sau daca se doreste repararea toata treaba costa 200Ron. Detalii pe forum sau 0767 296 296

K4N4Biss 14-07-11 12:07

Re: Vand IPhone 3G
 
pret negociabil

[IlluSioN] 14-07-11 23:37

Re: Vand IPhone 3G
 
salut. deci ca sa il iau eu sa il repar trebuie sa inlocuiesc touch-ul cu ecran fata si difuzorul ?

K4N4Biss 14-07-11 23:55

Re: Vand IPhone 3G
 
exact, pt mai multe detalii PM

K4N4Biss 25-07-11 22:04

Re: Vand IPhone 3G
 
se poate inchide, ramane la mine.


All times are GMT +2. The time now is 23:08.

- Copyright 2026 4Tuning