![]() |
Vand IPhone 3G
5 Attachment(s)
Vand IPhone 3G 8giga,soft 4.2.1. Cydia instalat, merge orice retea,carcasa alba de la un model de 16G. Probleme: toucheul e crapat si nu se mai aude in receptor, datorita acestei defectiuni diplayul are o culoare deschisa (se vede in poza) dar are momente cand isi revine sau daca se apasa usor in zona receptorului in rest telefonul functioneaza perfect-scris mesaje,editat poze, chiar si de vb dar se foloseste speakerul, vine insotit de cablu date,incarcator, o husa din silicon si o carcasa. Pret 250Ron pt piese sau daca se doreste repararea toata treaba costa 200Ron. Detalii pe forum sau 0767 296 296
|
Re: Vand IPhone 3G
pret negociabil
|
Re: Vand IPhone 3G
salut. deci ca sa il iau eu sa il repar trebuie sa inlocuiesc touch-ul cu ecran fata si difuzorul ?
|
Re: Vand IPhone 3G
exact, pt mai multe detalii PM
|
Re: Vand IPhone 3G
se poate inchide, ramane la mine.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:08. |
- Copyright 2026 4Tuning