Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Ticuletzul meu CL-22-BAS (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/267193-ticuletzul-meu-cl-22-bas.html)

buffalo_oltenita 04-07-11 08:08

Ticuletzul meu CL-22-BAS
 
8 Attachment(s)
Este o masinutza de care m-am atasat foarte repede si as dori sa mai fac mici sau mari modificari! cateva sugestii!! si daca paan acum arata cat de cat dragut (da sau nu)!!!

georulz 04-07-11 23:28

Re: Ticuletzul meu CL-22-BAS
 
Arata foarte bine pentru 250 000 km. Cat despre estetica scapa de colantul ala de pe capota si faruri, fa-i un bad boy look si colanteaz capota negra sa se potriveasca cu plafonu, iar legat de stopuri scapa de folia aia neagra ca nu da bine deloc, parerea mea.
Toba sport daca reusesti sa gasesti una care sa intre pune-o, eventual taiata finala si pusa una sport in locul ei, si anulata intermediara :twisted:
Bafta!

Maryus96 05-07-11 14:44

Re: Ticuletzul meu CL-22-BAS
 
Man,zau ce bad arata dintr-o parte,are look de mafia car,frumoasa,in rest,poti aplica ce a zis georulz,eventual poti achizitiona niste jante,xenon in caz ca nu ai deja si eleronul de pe spate,nu stiu.....il poti "edita" un pic,in rest masina e buna,spor la facelift:blahblah:
P.S. : Poate gasesti un volan din ala smecher,ii pui un butuc si e gata treaba
https://www.4tuning.ro/magazin/volane-70/

buffalo_oltenita 06-07-11 07:22

Re: Ticuletzul meu CL-22-BAS
 
Quote:

Originally Posted by georulz (Post 4443663)
Arata foarte bine pentru 250 000 km. Cat despre estetica scapa de colantul ala de pe capota si faruri, fa-i un bad boy look si colanteaz capota negra sa se potriveasca cu plafonu, iar legat de stopuri scapa de folia aia neagra ca nu da bine deloc, parerea mea.
Toba sport daca reusesti sa gasesti una care sa intre pune-o, eventual taiata finala si pusa una sport in locul ei, si anulata intermediara :twisted:
Bafta!

AM O TOBA SPORT FINALA POWERFULL CAM ASA ARATA https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1304329360 DECAT A MEA AO SI O PRELUNGIRE LA TEAVA PT EVENTULAE MODIFICARI SAU PT ALTA MASINA CUM AR FI SKODA ETC (EU MAI AM SI O SKODA OCTAVIA 1) MULTUMESC PT SFATURI.
APP DE COLANTUL ACELA DE PE CAPOTA LA-M PUS NU PT ESTETICA CI MAI MULT PT CA SA NU MAI SARA VOPSEAUA DE LA PIETRICELE CAND CIRCUL CU EA, LA U DRUM DE BUCURESTI-OLTENITA MAI APARAEAU 2-3 PUCTE SARITE DE LA PIETRE SI M-AM HOTARAT SA AI PUT ACEL COLANT!!! INCA ODATA MULTUEMSC FOARTE MULT PT TOT

buffalo_oltenita 24-08-11 12:25

Re: Ticuletzul meu CL-22-BAS
 
5 Attachment(s)
poze noi
Quote:

Originally Posted by buffalo_oltenita (Post 4441580)
Este o masinutza de care m-am atasat foarte repede si as dori sa mai fac mici sau mari modificari! cateva sugestii!! si daca paan acum arata cat de cat dragut (da sau nu)!!!


gbry_el_05-RSG 26-08-11 22:40

Re: Ticuletzul meu CL-22-BAS
 
sa intelegem ca ai o obsesie cu autocolantu pe faruri de vrei tu sa fie pleoape. da-l jos si la skoda


All times are GMT +2. The time now is 01:57.

- Copyright 2026 4Tuning