![]() |
Becker Trafic Assistent
Sunt curios, sa aud parerea cuiva, care a utilizat acest aparat. Este vorba de Becker Trafic Assistent :o
E mai bun decat celelalte soluii de pe piata?:?: Ar putea cineva sa faca o scurta comparatie? Multumesc:!: ;) |
Re: Becker Trafic Assistent
am auzit numai de bine despre el...
e disponibil in Romania prin LuxAcustica... are harta Romaniei implementata... e f detaliata pt Bucuresti si inca niste orase mari din tsara, drumurile judetene si etc nu prea apar... insa se lucreaza la ea. o data iesit din Ro deja devine extrem de detaliata (iti indica kiar si pensiuni si etc). avantajul este ca poate fi montat pe orice (masina, barca, bicicleta sau kiar dak mergi pe jos) si are slot de memory stick, mufa jack pt casti si un difuzor propriu. citeste *.jpg, *.mp3 si inca ceva park... eu unu' vreau sa imi iau asa ceva si deci il recomand... mai ales pt "iesirile" in strainatate ;) |
Re: Becker Trafic Assistent
Quote:
Sunt curios care e diferenta intre soft-ul de la Becker si soft-ul de la iGO. Ca intre TomTom si iGO mi-am cam dat seama de diferenta. |
Re: Becker Trafic Assistent
m-am jucat cu el doar stationar... nu l-am avut pe masina... poate totusi gasesti pe cineva care sa iti clarifice situatia ;)
|
Re: Becker Trafic Assistent
se pare ca multi utilizeaza acest aparat :lol:
|
Re: Becker Trafic Assistent
Aparatul in sine e super finut, eu m-am jucat cu el.
Ideea e ca imediat dupa "forma" aparatului in sine, la un sistem de navigatie conteaza meniul. Cu alte cuvinte e foarte important cit de "prietenos" si intuitiv este acel meniu. Harta de baza la majoritatea sistemelor de navigatie este aceeasi. |
Re: Becker Trafic Assistent
Quote:
|
Re: Becker Trafic Assistent
Uite, o sa cer unul de proba sa ma joc cu el in mers.
|
Re: Becker Trafic Assistent
si eu astept cu interes ;)
|
Re: Becker Trafic Assistent
Saptamina viitoare vor sosi aparatele.
|
Re: Becker Trafic Assistent
Ceva noutati cu Becker Trafic Assistent.;)
A reusit cineva sa le testeze, sa-si formeze o parere? ..... Se pare ca nimeni:sad: |
Re: Becker Trafic Assistent
eu am unul si e foarte tare! are ce mai mare precizie. eu sunt taximetrist si cand i-au o comanda,ajung chiar in fata portii .acolo unde ma opreste el! imi este cel mai bun coleg. nu trebuie sa mai intreb pe nimeni de nimic daca nu stiu ceva. (puncte de interes :statui,restaurante,baruri,parcuri,piete,muzee .........etc). Dar cu parere de rau,ma despart de el ca nu este al meu. Mi l-a dat un TIR-ist sa il vand. Asa ca,eu am mai testat asa ceva,dar ca Becker Traffic Assist 7934 ,nu am mai vazut. ti-l recomand!!!!
|
Re: Becker Trafic Assistent
bertybox, cum pot face rost de soft pentru becker?
|
Re: Becker Trafic Assistent
Quote:
|
Re: Becker Trafic Assistent
Iti recomand sa vbesti cu cei de la LuxAcustica ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:00. |
- Copyright 2026 4Tuning