![]() |
Cumpar machete !
Cumpar machete de transportoare auto scarile 1/64 , 1/55 etc. Matchbox , Majorette si alti producatori . Astept oferte de bun simt , nu preturi umflate , pretind si ofer seriozitate . Nu conteaza aspectul vopselei , ma intereseaza sa nu aiba lipsuri , rupturi sau alte defecte ce nu pot fi remediate , multumesc !
|
Re: Cumpar machete !
daca ziceai si tu acu o luna.....aveam un transportor siku de credeam ca nu mai scap de el.....imi pare rau ca nu a ajuns la tine....scuze de off....
|
Re: Cumpar machete !
Stai linistit bro'....Nu e problema :D Acum m-a traznit si pe mine ideea pentru ca vreau sa iau niste MBX-uri vechi si vreau sa le pun pe transportoare ;) Ca idee....transportorul ala la cine a ajuns ?
|
Re: Cumpar machete !
2 Attachment(s)
80 lei
Siku - stare foarte buna |
Re: Cumpar machete !
Merci dar il am si eu pe acesta :(
|
Re: Cumpar machete !
Am eu unul Majorette, maricel. Poze deseara sau maine.
|
Re: Cumpar machete !
Bine Nick...Astept pozele.....
|
Re: Cumpar machete !
Upppp !!!!! De asemenea cumpar machete produse de firma Schabak dar numai scara 1/43 , eventual pot oferi la schimb machete 1/24 pe Schabak-uri 1/43 . Ma intereseaza sa fie relativ complete , fara lipsuri mari ( elemente de caroserie ce nu pot fi inlocuite ) , nu conteaza starea vopselei !!!
|
Re: Cumpar machete !
Uoppppp !!!!!
|
Re: Cumpar machete !
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:03. |
- Copyright 2026 4Tuning