Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Cumpar machete ! (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/266893-cumpar-machete.html)

THUNDER77 02-07-11 11:09

Cumpar machete !
 
Cumpar machete de transportoare auto scarile 1/64 , 1/55 etc. Matchbox , Majorette si alti producatori . Astept oferte de bun simt , nu preturi umflate , pretind si ofer seriozitate . Nu conteaza aspectul vopselei , ma intereseaza sa nu aiba lipsuri , rupturi sau alte defecte ce nu pot fi remediate , multumesc !

klauzephoto 02-07-11 11:30

Re: Cumpar machete !
 
daca ziceai si tu acu o luna.....aveam un transportor siku de credeam ca nu mai scap de el.....imi pare rau ca nu a ajuns la tine....scuze de off....

THUNDER77 02-07-11 12:56

Re: Cumpar machete !
 
Stai linistit bro'....Nu e problema :D Acum m-a traznit si pe mine ideea pentru ca vreau sa iau niste MBX-uri vechi si vreau sa le pun pe transportoare ;) Ca idee....transportorul ala la cine a ajuns ?

aokimare 03-07-11 20:39

Re: Cumpar machete !
 
2 Attachment(s)
80 lei

Siku - stare foarte buna

THUNDER77 03-07-11 21:17

Re: Cumpar machete !
 
Merci dar il am si eu pe acesta :(

nuculetul 04-07-11 14:15

Re: Cumpar machete !
 
Am eu unul Majorette, maricel. Poze deseara sau maine.

THUNDER77 04-07-11 17:19

Re: Cumpar machete !
 
Bine Nick...Astept pozele.....

THUNDER77 06-07-11 17:48

Re: Cumpar machete !
 
Upppp !!!!! De asemenea cumpar machete produse de firma Schabak dar numai scara 1/43 , eventual pot oferi la schimb machete 1/24 pe Schabak-uri 1/43 . Ma intereseaza sa fie relativ complete , fara lipsuri mari ( elemente de caroserie ce nu pot fi inlocuite ) , nu conteaza starea vopselei !!!

THUNDER77 11-07-11 18:33

Re: Cumpar machete !
 
Uoppppp !!!!!

bmwh548 30-11-11 10:57

Re: Cumpar machete !
 
https://forum.4tuning.ro/announcement.php?f=508&a=169


All times are GMT +2. The time now is 07:03.

- Copyright 2026 4Tuning