Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sun Racers (https://forum.4tuning.ro/232-sun-racers.html)
-   -   In memoriam...SUNu (https://forum.4tuning.ro/232-sun-racers/26670-memoriam-sunu.html)

SUN 05-11-06 21:32

In memoriam...SUNu
 
Dragi prieteni azi 5 noiembrie ora 01:00 noaptea am avut un accident destul de grav...am intrat intr-o curba plina de polei ,am derapat si am ajuns cu usa stanga spate intr-un stalp dintre liniile de tramvai...NU au fost si alte masini implicate in accident iar eu am scapat destul de ieftin (pavilionul urechii drepte taiat destul de urat) acum astept raspunsul celor de la asigurari...daca se considera dauna totala sau nu! Asa a fost sa fie...tin sa le multumesc: DEFu , Manu si lui DVDu pentru ajutorul acordat si pentru ca au stat toata noaptea cu mine in frig , la urgenta etc. Va multumesc si va raman foarte indatorat!

Djorkaeff 05-11-06 21:37

Re: In memoriam...SUNu
 
baaaaaaa :( imi pare rau de tot..
daca ai intrat doar cu portiera in stalp si masina nu e indoita de la mijloc, n-o sa fie dauna totala

bluey 05-11-06 21:42

Re: In memoriam...SUNu
 
Imi pare rau Sun-ule pentru masinuta.Stiu exact ce simti ca am trecut si eu prin asta acum cativa ani.Bine ca esti in regula.
Tine-ne la curent cu ce se intampla cu masina.

Cum ai reusit sa-ti aranjezi urechea dreapta daca ai lovit masina in stanga???

cls21b_EVO 05-11-06 21:55

Re: In memoriam...SUNu
 
Imi pare sincer rau , sper sa aud vesti mai bune , ai grija in continuare.

vyper2thex 05-11-06 22:01

Re: In memoriam...SUNu
 
Doamne ce ghinion poti sa ai ma... fir-ar a draq de norok...Imi pare rau for u...sincer, sper sa fie cat mai bine cu asigurarea shi cu atmosfera de aksa fiindca crede-ma shtiu ce inseamna sa faci accident...

NightClubRacer 05-11-06 22:04

Re: In memoriam...SUNu
 
bai frate ce ghinion, sa speram ca o sa se rezolve cu bine, bine ca nu ai patit tu ceva mai grav. Din partea mea si a celor din INSANE RACERS iti uram bafta la rezolvarea problemelor!

P.S: tu cat de rau esti lovit? :(

tapu 05-11-06 22:10

Re: In memoriam...SUNu
 
acuma am aflat si eu ...imi pare rau...toate ca toate bine ca nu ai patit nik grav aia iti mai trebuia acuma sa vedem ce faci cu asigurarea ne anunti si pe noi baftas si mult norok

SUN 05-11-06 22:28

Re: In memoriam...SUNu
 
Nu stiu cum mi-am facut varza urechea dreapta dar banuiesc ca la cioburile geamului din spate ...usa din spate lovind stalpul...acestea au intrat violent in interiorul masinii...mi-au intrat pe spate prin haine etc...alta explicatie nu gasesc...si in afara de ureche ma dor cateva coaste si cam toata partea stanga a corpului :)...dar nimic serios in afara urechii!

NightClubRacer 05-11-06 22:34

Re: In memoriam...SUNu
 
Sa ne tii la curent! ;) Insanatosire grabnica! cand vroiam sa zic si eu ca te-am vazut prin berceni, si ca imi placeau jantele si dungile! :( Bafta in continuare!

DVDValy 05-11-06 22:34

Re: In memoriam...SUNu
 
nu mai zic nimic doar ca bine ca esti teafar si inca te mai avem printre noi
si om vedea noi ce se intampla cu buburuza
:( :( :(:(:(:(

B-69-TAU 05-11-06 22:48

Re: In memoriam...SUNu
 
tati da-o dreacu de masina pana la urma, masina este un manunchi de fiare in care iti poti pierde viata in orice clipa, bine ca tu esti intreg si sanatos! asta conteaza pana la urma nu? cum iti este urechea? cum te mai simti?
sa te faci bine tu!

apz-ul 05-11-06 22:50

Re: In memoriam...SUNu
 
imi pare rau de cele intamplate si sper sa o rezolvi cat mai usor cu masina! bine ca nu ai patit nimic grav! bafta multa cu masina!

Golf 05-11-06 22:55

Re: In memoriam...SUNu
 
Imi pare rau sun-ule bine ca nu ai patit tu ceva mai grav, cum zicea si TAU bine ca esti tu ok restul toate se rezolva. Sa-ti fie mai bine cat mai repede! ;) BAFTA

MOUZE 05-11-06 22:55

Re: In memoriam...SUNu
 
sun-ule...BINE CA MAI ESTI PRINTRE NOI...doamne ajuta!
fieru se face ;)

tafff 05-11-06 22:55

Re: In memoriam...SUNu
 
chiar imi pare sincer rau... mi`a povestit dvd`u shi am vazut shi mashina.... cam nasol... dar u sa fii bine.... k o sa se rezolve cu totul pana la urma....


All times are GMT +2. The time now is 19:45.

- Copyright 2024 4Tuning