Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   [VAND] XBOX360 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/265970-vand-xbox360.html)

redspider 26-06-11 18:48

[VAND] XBOX360
 
Vand Xbox 360 Premium, in stare foarte buna(nu a dat nici o eroare , RROD sau ceva de gen) cu toate accesoriile cu care a venit + cablu de conectare vga + 2*RCA audio si mai multe jocuri back-up si 2 jocuri originale(PGR si Kameo).

In pachet sunt cuprinse:

- Xbox 360

- HDD 20 GB

- controller wireless

- cablu de alimentare cu transformator

- casti cu microfon

- cablu de conectare vga pentru monitor

- cablu de conectare catre televizor (cel standard cu mufe RCA)

- mai multe jocuri back-up + 2 jocuri originale

PS: Consola a fost modata la Donely mai demult, trebuie insa updatata la ultima varianta ,in jur de 50 Ron.

PRET: 600 RON

Schimb doar cu amplificatoare auto pe 4 canale.

redspider 28-06-11 16:01

Re: [VAND] XBOX360
 
Up....doar pana la sfarsitul saptamanii se adauga si un controller cu fir original Microsoft.

XBOX360+2 controllere + modat (trebuie updatat la LT+, merg toate jocurile care nu necesita ap2.5)+ cablu VGA+ multe jocuri back-up si 2 originale ....doar la 600 ron


All times are GMT +2. The time now is 16:14.

- Copyright 2026 4Tuning