![]() |
Ceasuri BMW
Vand ceasuri BMW, de 520 din 1991, le-am luat pt mine, intre timp am vandut masina. Sunt complete si perfect functionale. Eu am dat pe ele 100 euro. Pretul de vanzare...il face cel care le ia/are nevoie de ele.
0729.200.300 |
Re: Ceasuri BMW
520i M20 sau M50?
|
Re: Ceasuri BMW
1 Attachment(s)
Uite astea sunt, atasez o poza cu ele. Au toate becurile, mufele de prindere...
|
Re: Ceasuri BMW
UPPPP ! Nu are nimeni nevoie de ele?
|
Re: Ceasuri BMW
iti dau 50 E pe bord stiu ca e putin dar mai mult nu am
|
Re: Ceasuri BMW
Ok. Da un pm cu un nr de tel sau suna-ma tu.
|
Re: Ceasuri BMW
am vandut masina azi dimineata scuze
|
Re: Ceasuri BMW
uppppppp ! nu are nimeni nevoie de ele?
|
Re: Ceasuri BMW
O Merge La Diesel Respectiv La Un 524??????????
|
Re: Ceasuri BMW
Sigur merg. Singura problema e ca nu o sa ai corespondenta turometrului, dar ai vitezometrul.
|
Re: Ceasuri BMW
upppppppppppppppp :D
|
Re: Ceasuri BMW
upppppppppppppp
|
Re: Ceasuri BMW
pe E30 merg,ca nu mai stiu???!!!
|
Re: Ceasuri BMW
Nu merg, sunt ceasuri de E34.
|
Re: Ceasuri BMW
upppppppppppppppppppp
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:31. |
- Copyright 2026 4Tuning