Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   vand pt e36 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/264921-vand-pt-e36.html)

giuliomak 19-06-11 23:56

vand pt e36
 
5 Attachment(s)
amortizoare fata 120 lei
arcuri fata albastre eibach 150 lei
arcuri spate Mtechnik 120 lei
stopuri spate coupe +lucasuri 100 lei
volan cu airbag 120 lei

0747362432

giuliomak 22-06-11 22:39

Re: *****vand pt e36*****
 
1 Attachment(s)
negociabil

m1n1maL 23-06-11 21:46

Re: *****vand pt e36*****
 
arcurile ce drop au?

giuliomak 23-06-11 21:49

Re: *****vand pt e36*****
 
Quote:

Originally Posted by m1n1maL (Post 4417807)
arcurile ce drop au?

daca te referi la cele de fata,numai stiu exact,pe ele scrie 60.

Franco_UPO 23-06-11 23:29

Re: *****vand pt e36*****
 
pe ce motor au fost arcurile fata?

giuliomak 24-06-11 08:08

Re: *****vand pt e36*****
 
Quote:

Originally Posted by Franco_UPO (Post 4418118)
pe ce motor au fost arcurile fata?

le poti pune pe orice fel de motorizare

giuliomak 26-06-11 10:28

Re: *****vand pt e36*****
 
valabil!

Franco_UPO 26-06-11 12:42

Re: *****vand pt e36*****
 
stiu ca se potrivesc dar balansul este diferit pentru ca motorul in 6 cilindri este mai greu...;)...si cat de mult coboara..40..50..60 etc.

giuliomak 26-06-11 12:45

Re: *****vand pt e36*****
 
Quote:

Originally Posted by Franco_UPO (Post 4423043)
stiu ca se potrivesc dar balansul este diferit pentru ca motorul in 6 cilindri este mai greu...;)...si cat de mult coboara..40..50..60 etc.

60,scrie pe ele..

Franco_UPO 26-06-11 12:48

Re: *****vand pt e36*****
 
si pentru ce motorizare sunt?

giuliomak 26-06-11 12:50

Re: *****vand pt e36*****
 
Quote:

Originally Posted by Franco_UPO (Post 4423074)
si pentru ce motorizare sunt?

au fost si pe 2,5 si pe 1,8 ...pe 1,8 masina era mai jos decat 2,5...

Franco_UPO 26-06-11 12:57

Re: *****vand pt e36*****
 
Quote:

Originally Posted by giuliomak (Post 4423088)
au fost si pe 2,5 si pe 1,8 ...pe 1,8 masina era mai jos decat 2,5...

mi-se pare ciudat,ar trebui sa fie pe ambele masini la fel,numai la denivelari simti diferenta...daca arcurile sunt de 1.8 la 2.5 ar fi fost balansul mai mare iar daca ar fi fost de 2.5 la 1.8 ar fi fost mai dure..

giuliomak 26-06-11 14:16

Re: *****vand pt e36*****
 
Quote:

Originally Posted by Franco_UPO (Post 4423101)
mi-se pare ciudat,ar trebui sa fie pe ambele masini la fel,numai la denivelari simti diferenta...daca arcurile sunt de 1.8 la 2.5 ar fi fost balansul mai mare iar daca ar fi fost de 2.5 la 1.8 ar fi fost mai dure..

daca esti intradevar interesat,putem muta discutia pe PM,la telefon sau mess..bafta!

giuliomak 30-06-11 06:54

Re: *****vand pt e36*****
 
...up...

giuliomak 02-07-11 09:30

Re: *****vand pt e36*****
 
negociabil


All times are GMT +2. The time now is 06:35.

- Copyright 2026 4Tuning