Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 21.11.2004 (https://forum.4tuning.ro/71-bucuresti-21-11-2004.html)
-   -   poze si filme (https://forum.4tuning.ro/71-bucuresti-21-11-2004/2645-poze-filme.html)

Gratzian 21-11-04 23:34

poze si filme
 
https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=75

aici avetzi primul lot de poze
lucram si la altele, la filme, si la clasament

clasamentul peste 30 min

ducu 21-11-04 23:48

1000 de puncte pentru Gratzian.... niciodata nu au fost postate pozele atit de repede!!!!
Multzumim!

RoSonic 21-11-04 23:50

ducu, 2000 de puncte.. ca si ieri au fost postate la fel de repede... ;)

Adrian 21-11-04 23:53

DA STIU CA TE MISTI MAI ASTEPT SA VAD SI CEVA FIMULETZE

Gratzian 22-11-04 00:04

zoliat e de vina cu pozele

eu incerc sa ma misc sa vad ce scrietzi, dar am nimerit la un comp nashpa...
stie cineva o firma de calculatoare???

RoSonic 22-11-04 00:07

Quote:

stie cineva o firma de calculatoare???
Zi ce-ti trebuie :lol: :lol: ca poate se rezolva cumva! :lol:

ducu 22-11-04 00:18

Inedit Computers.... cum suna? :wink:

RoSonic 22-11-04 00:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ducu\"
Inedit Computers.... cum suna? :wink:

ce comision ti-ai tras? la reclama asta ;)

dar apropos de poze, nici o etapa fara prietenul cel mai bun:
https://www.4tuning.ro/gal/albums/leg...mal_ss0035.jpg

ducu 22-11-04 00:25

Pai inca il ashtept! :lol: :lol: :lol:

ZoliaT 22-11-04 00:52

2 Attachment(s)
2 poze din ce urmeaza in 5 minute :)

ducu 22-11-04 00:54

Pai hai!!!! :ihearu:

MOARTEA330ci 22-11-04 01:00

hai ducu ne dam :lol: :lol:

MOARTEA330ci 22-11-04 01:00

hai ducu ne dam :lol: :lol:

ducu 22-11-04 01:06

Moartea:
Quote:

hai ducu ne dam?
:tetter: :lol: Cu ushile deschise mah dau cu tine! :mrgreen:
ZoliaT au trecut 5 minute!!! :bunch:

NSL_M3CABRIO 22-11-04 01:06

unde ... sa va dau startul :lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 22:15.

- Copyright 2026 4Tuning