![]() |
Ajutor pentru un nou Club
Reprezint o comunitate de pasionati care vrea sa se reuneasca intr-un club. Ne-ar fi de real ajutor o infuzie de know-how referitor la pasii care trebuiesc urmati pentru a ne constitui intr-un club cu toate actele in regula. Orice informatie ne este de ajutor.
Multumesc anticipat. |
Re: Ajutor pentru un nou Club
probabil linkul urmator ti-ar fi de folos... https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/2041-acte-necesare-trecerea-legalitate.html
Multa bafta ! |
| All times are GMT +2. The time now is 15:31. |
- Copyright 2026 4Tuning