![]() |
Difuzoare spate
imi poate spune si mie cineva de cat sunt difuzoarele de pe spate (alea de pe placa din spatele banchetei) la un logan facelift?
|
Re: Difuzoare spate
de 13
|
Re: Difuzoare spate
ms, am aflat si io intre timp
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:19. |
- Copyright 2026 4Tuning