![]() |
salutare
am un casetofon de logan si nu am codul cum pot sa il aflu si eu
|
Re: salutare
daca e blaupunkt gasesti pe net programele in care introduci seria stantata pe spate si iti genereaza codul. si mai apoi poti sa cauti pe net modalitate de deblocare(ceva gen introduci codul de doua ori) si nu o sa`ti mai ceara niciodata cod cand il scoti de la alimentare. scuze daca nu sunt prea coerent, dar sunt mort de somn :(
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:44. |
- Copyright 2026 4Tuning