Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   Sa vb despre tot ...aici (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/26230-vb.html)

Lucyfer 29-10-06 21:36

Sa vb despre tot ...aici
 
Salut salut .. am vazut shi eu la altzii shi cred cha e bineh sa avem shi noi .. unde sa postam diverse shi diverse fara sa facem o gasca de title`uri ..

Lucyfer 29-10-06 21:53

Re: Sa vb despre tot ...aici
 
Shi daca tot am deschis eu titlu asta sa sparjem gheatza . Am facut prostia shi mi`am luat o mashina breack mi`am luat asha ptr. ca o sa lucrez chu ea shi imi trebuie spatziu. Problema e cha nu prea am vazut tuning pe mashini breack deci ma intereseaza parerile shi ideeile voastre ce as putea face la aceasta mashina inafar de folie shi jante .. mashina e o nubira breack

siminelsimi 29-10-06 21:59

Re: Sa vb despre tot ...aici
 
poti pune absolut tot ce vrei pe ea .. am vazut un golf 4 break care arata super tare .. am sa caut pozele sa ti le dau. nubira modificata n-am vazut niciodata, baga mare .. ca in orash sigur o sa fie unicata :)

TND--TEAM 30-10-06 21:31

Re: Sa vb despre tot ...aici
 
pune o poza cu nubira :0

Yonut21 30-10-06 21:45

Re: Sa vb despre tot ...aici
 
Daca vrei sa ii faci ceva [virtual] la ea, da-mi un PM sau da-mi un buzz pe messenger.
Mihai, iti dau eu poze, a fost la iasi cu ea.

Lucyfer 01-11-06 20:26

Re: Sa vb despre tot ...aici
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by TND--TEAM (Post 605080)
pune o poza cu nubira :0

asta este mashina !!

TND--TEAM 02-11-06 14:18

Re: Sa vb despre tot ...aici
 
arata bine fortza daewoo :) :) :) :) :) :) :)

HOT 03-11-06 18:15

Re: Sa vb despre tot ...aici
 
E prima nubira pe care o vad break.Nu cred k se gasesc multe chestii de tuning pentru asa ceva.Poti modifica spoilerele fata si spate fibra de sticla,praguri si ii schimbi vizual complet aspectul in ceva personalizat si care arata mai bine

Lucyfer 03-11-06 22:35

Re: Sa vb despre tot ...aici
 
Quote:

Originally Posted by cojocariu cezar (Post 609745)
E prima nubira pe care o vad break.Nu cred k se gasesc multe chestii de tuning pentru asa ceva.Poti modifica spoilerele fata si spate fibra de sticla,praguri si ii schimbi vizual complet aspectul in ceva personalizat si care arata mai bine

Ms ptr. sfat .. am vazut o nubira modificata(spoilere) in iasi shi nu arata rau !!

danielrx4 07-11-06 10:53

Re: Sa vb despre tot ...aici
 
cu niste jante si foliata ar arata f bine

danielrx4 07-11-06 11:02

Re: Sa vb despre tot ...aici
 
am vazut duminica la tv cursa de la casa poporului bucuresti....super masini, intre care si enzo ferrari, mercedes cl dtm de 1,5 mil, toate valorau cica vro 6.5 mil

ESPinoza 07-11-06 19:40

Re: Sa vb despre tot ...aici
 
Quote:

Originally Posted by danielrx4 (Post 613469)
am vazut duminica la tv cursa de la casa poporului bucuresti....super masini, intre care si enzo ferrari, mercedes cl dtm de 1,5 mil, toate valorau cica vro 6.5 mil

nu era cl dtm era clk gtr.. o mashina pe care nu credeam ca o sa fie vazuta in romania

danielrx4 07-11-06 19:51

Re: Sa vb despre tot ...aici
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza (Post 613977)
nu era cl dtm era clk gtr.. o mashina pe care nu credeam ca o sa fie vazuta in romania

intr-adevar, m-am inselat, e clk gtr...dar in ceea ce priveste pretul sunt sigur k e de 1,5 mil ...wow:shock: :lol:

ESPinoza 07-11-06 19:56

Re: Sa vb despre tot ...aici
 
Quote:

Originally Posted by danielrx4 (Post 613992)
intr-adevar, m-am inselat, e clk gtr...dar in ceea ce priveste pretul sunt sigur k e de 1,5 mil ...wow:shock: :lol:

da si cl dtm nu exista doar clk ci c`klasse .. oricum la anu ma duc sa vad cursele din fia gt!

danielrx4 08-11-06 23:15

Re: Sa vb despre tot ...aici
 
:D e superb clk gtr...cum fac un mil juma de e mi-l iau8)


All times are GMT +2. The time now is 10:29.

- Copyright 2024 4Tuning