Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Motocicleta mea (https://forum.4tuning.ro/564-motocicleta-mea.html)
-   -   Plzz Ajutor (https://forum.4tuning.ro/564-motocicleta-mea/261809-plzz-ajutor.html)

casian2010772 01-06-11 18:15

Plzz Ajutor
 
De mult miam dorit si eu o yamaha yzf r125 dar cu criza asta nu am avut posibilitatea sa strang banii necesari cumparari uneia asa ca va rog mult sa postati un dealer ceva orice de unde sa o pot lua in lizing(rate lunare) nu conteaza orasul sau unde este asta numai zicetimi va rog mult de tot

casian2010772 03-06-11 08:51

Re: Plzz Ajutor
 
Chiar nu stie nimeni nici un magazin in tara asta ca sa dee in rate oriunde


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning