Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   LANCIA (https://forum.4tuning.ro/178-lancia.html)
-   -   lancia thema + saab (https://forum.4tuning.ro/178-lancia/26163-lancia-thema-saab.html)

BLACKMENMOTO 29-10-06 00:12

lancia thema + saab
 
sal sunt posesorul unei lancia thema dar cu f multe accesorii de saab.nu prea am ajuns sa ma bucur de ea ptr k ma pus drc sa o imping (prb cu electromotorul)si am impresia k mi-a sarit de la punct:((dar daca reusesc sa o fac as fii cel mai fericit om:)

Cipin-KUS 29-10-06 22:14

Re: lancia thema + saab
 
0746553375 - ciprian ...suna-ma te rezolv eu...vad esti din br...eu sunt din gl
e 2 litri turbo?

daman 06-03-07 20:29

Re: lancia thema + saab
 
are motor de saab ,nu?


All times are GMT +2. The time now is 02:14.

- Copyright 2026 4Tuning