![]() |
lancia thema + saab
sal sunt posesorul unei lancia thema dar cu f multe accesorii de saab.nu prea am ajuns sa ma bucur de ea ptr k ma pus drc sa o imping (prb cu electromotorul)si am impresia k mi-a sarit de la punct:((dar daca reusesc sa o fac as fii cel mai fericit om:)
|
Re: lancia thema + saab
0746553375 - ciprian ...suna-ma te rezolv eu...vad esti din br...eu sunt din gl
e 2 litri turbo? |
Re: lancia thema + saab
are motor de saab ,nu?
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:14. |
- Copyright 2026 4Tuning