Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Consiliere achizitie auto (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto.html)
-   -   ajutor :) (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto/26160-ajutor.html)

zeinedin 28-10-06 23:33

ajutor :)
 
As dori sa`mi akizitionez o masina .. am disponibil 8 000, maxim 8 500 de euro .. :) de banii astia .. ce masina as putea lua ? dintre ford mondeo, opel vectra, sau pegeot 307 .. ce masina ar fi mai fiabila pentru strazile noastre .. si care ar fi mai usor de intretinut ? + piese :)

coco_caty 29-10-06 00:32

Re: ajutor :)
 
parerea mea este ca un opel , normal sh, din cate stiu e cel mai ieftin la piese , dintre ce masini ai enumerat tu acolo, si gasesti si piese multe tuning la ea !

zeinedin 29-10-06 01:00

Re: ajutor :)
 
tot pe opel ma axam si eu .. da vroiam sa vad ce zic cei kre mai stiu cate ceva despre masini.. :) k ma gandeam k poate o lovesc si fiind incepator si la varsta mea :)) da poate n`o sa fac asta !:> in caz de precautie ziceam .. k si banii sunt o problema acum ;) ms ..

zeinedin 29-10-06 23:54

Re: ajutor :)
 
am pus okii pe un opel vectra 2002 la 8400 :> super marf pe autovit doar sa nu fie teapa !;))

B.v.L 30-10-06 00:17

Re: ajutor :)
 
cred ca reuseai mai multe daca face`ai thread`u la Consiliere Achizie Auto .. dupa parerea mea mai ushor de intretinut ar fi opel vectra .. la aspect as alege mondeo ..

zeinedin 30-10-06 11:01

Re: ajutor :)
 
exact asta am facut acum :)) m`am trezit mai tarziu !:D) ms oricum ;)

B.v.L 30-10-06 12:58

Re: ajutor :)
 
nu ai pt. ce :)


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning