![]() |
CUM IMI PUN SI EU PILOT AUTOMAT PE E90?
DUPA CUM SCRIE SI IN TITLU...AM UN BMW E90 320D DIN 2006 SI VREAU SA-MI PUN PILOT AUTOMAT,AS VREA SA STIU EXACT DE CE PIESE AM NEVOIE SI CINE MI-L POATE ACTIVA,CINEVA CARE A MAI FACUT ASTA POATE IMI POATE DA UN SFAT,MS MULT.
|
Re: CUM IMI PUN SI EU PILOT AUTOMAT PE E90?
angajezi una bucata sofer ,il activezi cand vrei si gata.ce piese ...ce demontari :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:03. |
- Copyright 2026 4Tuning