Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   CUM IMI PUN SI EU PILOT AUTOMAT PE E90? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/261561-pun-pilot-automat-e90.html)

preparatu 31-05-11 10:34

CUM IMI PUN SI EU PILOT AUTOMAT PE E90?
 
DUPA CUM SCRIE SI IN TITLU...AM UN BMW E90 320D DIN 2006 SI VREAU SA-MI PUN PILOT AUTOMAT,AS VREA SA STIU EXACT DE CE PIESE AM NEVOIE SI CINE MI-L POATE ACTIVA,CINEVA CARE A MAI FACUT ASTA POATE IMI POATE DA UN SFAT,MS MULT.

da_joint 31-05-11 11:24

Re: CUM IMI PUN SI EU PILOT AUTOMAT PE E90?
 
angajezi una bucata sofer ,il activezi cand vrei si gata.ce piese ...ce demontari :))


All times are GMT +2. The time now is 06:03.

- Copyright 2026 4Tuning