![]() |
schimb E 36 cu e30
4 Attachment(s)
masina are motor 1.8 consuma ff putin, merge ff bine are tot schimbat pe fatza ...bascule noi....
|
Re: schimb E 36 cu e30
Quote:
|
Re: schimb E 36 cu e30
e din 91...are servo si oglinzi electrice.... pret 2000 euro pret fix... motoru e 1.8 normal
|
Re: schimb E 36 cu e30
sau schimb cu e34...
|
Re: schimb E 36 cu e30
|
Re: schimb E 36 cu e30
MS..DAR NU VREAU CU NR DE BG....ASA AM OFERTA MAI BUNA DAR PREFER RO..MS
|
Re: schimb E 36 cu e30
AI DAT DE PROPIETAR
|
Re: schimb E 36 cu e30
NU....
|
Re: schimb E 36 cu e30
Salut!, te-ar interesa un schimb cu a mea ?
Esti proprietar? Daca s-ar face un schimb cu cine as face actele? Merci! https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...matic-usa.html |
Re: schimb E 36 cu e30
bro propietarul a fost plecat din tara si cartea a ramas la el...nu am dat inca de el..masina am luat o de la mecanicu meu..cum dau de el te anunt..chiar imi place masina..o sa sun azi sau maine sa vad dak rezolv cu cartea
|
Re: schimb E 36 cu e30
Salut te intereseaza? https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...ml#post4417278
|
Re: schimb E 36 cu e30
ai pm
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:29. |
- Copyright 2026 4Tuning