Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   schimb E 36 cu e30 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/260288-schimb-36-e30.html)

robert_zed2112 23-05-11 19:06

schimb E 36 cu e30
 
4 Attachment(s)
masina are motor 1.8 consuma ff putin, merge ff bine are tot schimbat pe fatza ...bascule noi....

YSR DAN 23-05-11 22:09

Re: schimb E 36 cu e30
 
Quote:

Originally Posted by robert_zed2112 (Post 4345978)
masina are motor 1.8 consuma ff putin, merge ff bine are tot schimbat pe fatza ...bascule noi....

ceva detalii,pret, optiuni an fabricatie, m40sau m 42

robert_zed2112 23-05-11 22:52

Re: schimb E 36 cu e30
 
e din 91...are servo si oglinzi electrice.... pret 2000 euro pret fix... motoru e 1.8 normal

robert_zed2112 25-05-11 20:05

Re: schimb E 36 cu e30
 
sau schimb cu e34...

mucalete 31-05-11 16:38

Re: schimb E 36 cu e30
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...e34-520-a.html

robert_zed2112 31-05-11 22:59

Re: schimb E 36 cu e30
 
MS..DAR NU VREAU CU NR DE BG....ASA AM OFERTA MAI BUNA DAR PREFER RO..MS

optimus 01-06-11 15:43

Re: schimb E 36 cu e30
 
AI DAT DE PROPIETAR

robert_zed2112 02-06-11 00:09

Re: schimb E 36 cu e30
 
NU....

andy_warp 02-06-11 09:43

Re: schimb E 36 cu e30
 
Salut!, te-ar interesa un schimb cu a mea ?
Esti proprietar?
Daca s-ar face un schimb cu cine as face actele?
Merci!

https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...matic-usa.html

robert_zed2112 02-06-11 11:59

Re: schimb E 36 cu e30
 
bro propietarul a fost plecat din tara si cartea a ramas la el...nu am dat inca de el..masina am luat o de la mecanicu meu..cum dau de el te anunt..chiar imi place masina..o sa sun azi sau maine sa vad dak rezolv cu cartea

sf.shumy 26-06-11 00:04

Re: schimb E 36 cu e30
 
Salut te intereseaza? https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...ml#post4417278

robert_zed2112 28-06-11 13:20

Re: schimb E 36 cu e30
 
ai pm


All times are GMT +2. The time now is 15:29.

- Copyright 2026 4Tuning