Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere auto (https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto.html)
-   -   Subwoofer+statie (https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto/25897-subwoofer-statie.html)

pac(cl02wop) 24-10-06 18:09

Subwoofer+statie
 
1 x Subwoofer SAL 300W
1 x statie Optimus 110W
pret - 220ron
tel - 0724283716

pac(cl02wop) 25-10-06 17:35

Re: Subwoofer+statie
 
-=-=-=-=-up=-=-=-=-

pac(cl02wop) 25-10-06 21:44

Re: Subwoofer+statie
 
2 Attachment(s)
poze poze

o_kh3 28-10-06 14:52

Re: Subwoofer+statie
 
ofer o statie de casa 2x100w si 30 ron din partea mea :)

o zi buna

pac(cl02wop) 04-11-06 19:40

Re: Subwoofer+statie
 
-=-=-=-=-up=-=-=-=-

AlexM. 21-11-06 21:18

Re: Subwoofer+statie
 
Mai e valabil?
Daca da le dai in banii astia pe amandoua?

mugurg 23-11-06 00:37

Re: Subwoofer+statie
 
cat costa statia? poti sa o masori la dimensiuni sa vad daca incape unde vreau eu?

fanete 23-11-06 08:11

Re: Subwoofer+statie
 
da subu ala nu are cam mare cutia?

ma interesa pe ine subu da nu cred ca vreau cutia aia asa mare

o_kh3 23-11-06 15:00

Re: Subwoofer+statie
 
Quote:

Originally Posted by mugurg (Post 633456)
cat costa statia? poti sa o masori la dimensiuni sa vad daca incape unde vreau eu?

am luat eu statia,,,,,,

pac(cl02wop) 23-11-06 18:08

Re: Subwoofer+statie
 
a fost vanduta statia
subu mai este valabil
100 ron

fanete 24-11-06 07:59

Re: Subwoofer+statie
 
subu este lovit sau dece se vede pata aia pe el?

pac(cl02wop) 24-11-06 20:24

Re: Subwoofer+statie
 
Quote:

Originally Posted by fanete (Post 634729)
subu este lovit sau dece se vede pata aia pe el?

a fost zgariat la suprafata nu s-a intamplat nimic cu el

pac(cl02wop) 24-11-06 20:29

Re: Subwoofer+statie
 
subu a fost si el vandut
nu mai am nimik de vanzare :)

fanete 27-11-06 16:24

Re: Subwoofer+statie
 
felicitari :)


All times are GMT +2. The time now is 01:14.

- Copyright 2026 4Tuning