![]() |
CarcoMITA :D
As avea si eu o rugaminte la cei care vor sa ma ajute
Sa imi acordati un 10 pentru aceasta poza de la carcotasi :oops: http://www.kissfm.ro/2006/CarcoPoza_Vot?p=123 Poza celui din Zalau(cu TABul) a fost votata cu proxy-uri si a pus prietenii sa dea 1 la restul si 10 la el ceea ce nu mi se pare fairplay. De aceea cer un mic suport din partea comunitatii noastre , sa fim uniti. Poza ar trebui interpretata ca ceva comic(pentru cei cu simtul umorului), nu ca un mesaj de publicitate. Multumesc anticipat. |
| All times are GMT +2. The time now is 17:41. |
- Copyright 2026 4Tuning