![]() |
postat gresit!! Stergeti va rog!!
Am postat in sectia gresita, se poate sterge.
|
Re: postat gresit!! Stergeti va rog!!
Pai si de ce ai mai postat?=))
|
Re: postat gresit!! Stergeti va rog!!
asta a fost cea mai tare?:)):)):))
|
Re: postat gresit!! Stergeti va rog!!
Eu zic sa nu radeti de el. Daca va uitati a editat postul, deci e posibil sa fi scris ceva si cand a observat ca nu a postat bine sa fi editat postul si sa fi scris" m postat in sectia gresita, se poate sterge."
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:39. |
- Copyright 2026 4Tuning