Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   postat gresit!! Stergeti va rog!! (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/257766-postat-gresit-stergeti-rog.html)

reddo 09-05-11 15:52

postat gresit!! Stergeti va rog!!
 
Am postat in sectia gresita, se poate sterge.

CT97AMD 10-05-11 17:13

Re: postat gresit!! Stergeti va rog!!
 
Pai si de ce ai mai postat?=))

promiseland 10-05-11 17:28

Re: postat gresit!! Stergeti va rog!!
 
asta a fost cea mai tare?:)):)):))

ovidiu89 10-05-11 17:33

Re: postat gresit!! Stergeti va rog!!
 
Eu zic sa nu radeti de el. Daca va uitati a editat postul, deci e posibil sa fi scris ceva si cand a observat ca nu a postat bine sa fi editat postul si sa fi scris" m postat in sectia gresita, se poate sterge."


All times are GMT +2. The time now is 03:39.

- Copyright 2026 4Tuning