![]() |
Intalnirea saptamanala a daciistilor
10 Attachment(s)
IN FIECARE VINERI SEARA INCEPAND CU ORELE 22 INTANLIREA ARE LOC LA INTRAREA PRINCIPALA DE LA PARCUL CAROL ( LA FARFURIE)....
GAZDA IN FIECARE VINERI "DACIA RALLY TEAM" MEET YOU THERE...;) 2-3 poze... |
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
pot veni si copii mai mici ???:D:D :rolleyes2
|
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
ma primiti si pe mine cu loganul lu tata ??? :lol: :lol: :lol:
|
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
40 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
vin cu ce a mai mare placere dar sa ne bagi tu muzica sau mai bine zis sa acoperi manelistii :D
|
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
Ok
Ne Vedem Acolo!!!! De La Marasesti Drepte Inainte??? |
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
poate vin si eu :P
|
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
Da.. sa nu va intrebati ce or sa caute niste anonimi acolo.. de ceva vreme buna ei se intelnesc acolo..
|
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
Quote:
numai bine anonimilor.....;) |
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
e bine ca totusi s-a ajuns la o metoda ca sa ne vedem toti astia cu daciile :)
|
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
Cand am pus eu acest anunt acum cateva luni, mi-a fost sters.
|
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
Quote:
|
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
acum in preajma sarbatorilor cred ca dupa problemele aparute la ''pescarus'' la ''parcul carol'' o sa se mute toti paasionatii de maasini tunate ...printre care se aafla ssi baietii de la ''militie'' care vaad ca ssunt din ce in ce mai preocupati de noi cum o ducem...
(multumiri DACIA RALLY TEAM ptr sprijin la problemele mele de ieri seara)...nu dau nume ca toti au contribuit mai mult saau cat sa putut!!! |
Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
Quote:
|
Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
pt ca nu esti bau...
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:24. |
- Copyright 2026 4Tuning