Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Intalnirea saptamanala a daciistilor (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/25695-intalnirea-saptamanala-daciistilor.html)

B-69-TAU 22-10-06 01:16

Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
10 Attachment(s)
IN FIECARE VINERI SEARA INCEPAND CU ORELE 22 INTANLIREA ARE LOC LA INTRAREA PRINCIPALA DE LA PARCUL CAROL ( LA FARFURIE)....

GAZDA IN FIECARE VINERI "DACIA RALLY TEAM"
MEET YOU THERE...;)


2-3 poze...

N1ghtG3o 22-10-06 01:24

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
pot veni si copii mai mici ???:D:D :rolleyes2

SirNenea 22-10-06 01:34

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
ma primiti si pe mine cu loganul lu tata ??? :lol: :lol: :lol:

NightDevil 22-10-06 01:36

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
40 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by SirNenea (Post 594106)
ma primiti si pe mine cu loganul lu tata ??? :lol: :lol: :lol:

ori ce dacie e binevenita :)...

Hyena 22-10-06 02:11

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
vin cu ce a mai mare placere dar sa ne bagi tu muzica sau mai bine zis sa acoperi manelistii :D

B-12-ULY 22-10-06 02:14

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
Ok
Ne Vedem Acolo!!!!
De La Marasesti Drepte Inainte???

BASU 22-10-06 13:27

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
poate vin si eu :P

B|shOp-VR6 22-10-06 13:48

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
Da.. sa nu va intrebati ce or sa caute niste anonimi acolo.. de ceva vreme buna ei se intelnesc acolo..

B-69-TAU 22-10-06 15:07

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
Quote:

Originally Posted by B|shOp-VR6 (Post 594449)
Da.. sa nu va intrebati ce or sa caute niste anonimi acolo.. de ceva vreme buna ei se intelnesc acolo..

nu intrebam nimic ca stim ... oricum ne face placere sa va avem alaturi....
numai bine anonimilor.....;)

o_kh3 22-10-06 16:38

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
e bine ca totusi s-a ajuns la o metoda ca sa ne vedem toti astia cu daciile :)

UniculSGM 22-10-06 17:56

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
Cand am pus eu acest anunt acum cateva luni, mi-a fost sters.

o_kh3 22-10-06 18:06

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
Quote:

Originally Posted by B-34-SGM (Post 594744)
Cand am pus eu acest anunt acum cateva luni, mi-a fost sters.

o fi fost vreun secret de stat si nu trebuia devzluit... :lol:

gabiWRC 22-10-06 20:32

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
acum in preajma sarbatorilor cred ca dupa problemele aparute la ''pescarus'' la ''parcul carol'' o sa se mute toti paasionatii de maasini tunate ...printre care se aafla ssi baietii de la ''militie'' care vaad ca ssunt din ce in ce mai preocupati de noi cum o ducem...
(multumiri DACIA RALLY TEAM ptr sprijin la problemele mele de ieri seara)...nu dau nume ca toti au contribuit mai mult saau cat sa putut!!!

Hyena 22-10-06 21:09

Re: Intanlirea sapt. a dacistilor
 
Quote:

Originally Posted by gabiWRC (Post 594945)
acum in preajma sarbatorilor cred ca dupa problemele aparute la ''pescarus'' la ''parcul carol'' o sa se mute toti paasionatii de maasini tunate ...printre care se aafla ssi baietii de la ''militie'' care vaad ca ssunt din ce in ce mai preocupati de noi cum o ducem...
(multumiri DACIA RALLY TEAM ptr sprijin la problemele mele de ieri seara)...nu dau nume ca toti au contribuit mai mult saau cat sa putut!!!

am inteles ca nu sa lasat la pescarush cu taloane luate doar le-a luat datele dupa cate am vazut ... defapt si mie sa uitat daca sunt "in regula" si atat ...

manciur 23-10-06 02:01

Re: Intanlirea sapt. a daciistilor
 
pt ca nu esti bau...


All times are GMT +2. The time now is 19:24.

- Copyright 2026 4Tuning