![]() |
E36 - 13 DUM coupe
10 Attachment(s)
salut tuturor,as vrea sa imi prezint si eu masinuta,este un bmw e36 320i vanos coupe din 95,masina o am de vreo 7 luni,cand am cumparat-o nu arata asa,pe parcurs am mai pus pe ea cate ceva sa arate mai bine.Ca dotarii are:pachet M,jante beyern mesh 18,full xenon,suspensie sport reglabila,interior M,short shifter,schimbator momo,pe viitor trebuie sa mai iau oglinzii M3 si bandourii ca sa fie pachetu complet,sper sa va placa,Salutare
|
Re: e36-13 DUM coupe
frumoasa sa o stapanesti sanatos!
|
Re: e36-13 DUM coupe
ms mult,frumoasa si e46 tau
|
Re: e36-13 DUM coupe
Quote:
in descriere ai zis ca ai volan momo si in poze e cel m.care e acum pe masina?cel din poze arata mult prea bine! ce j au jante? |
Re: e36-13 DUM coupe
frumos rau pisicul tau!arata intr-un mare fel,dar nu m-i se par potrivite jantele cu negru la interior pt masina ta!ii statea mult mai bine cu celelalte!dar asta e doar parerea mea.ti-e sa-ti placa:!:
|
Re: e36-13 DUM coupe
Culoarea e brokatrot metallic? E chiar frumoasa, fa rost rapid de bandouri!!
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Frumoasa masina !!!
Eu unul as da jos nuca de la schimbator si stickerul de pe luneta !!! + alt tips / finala ce o fi aia !!! Bafta ! |
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
chiar arata foarte bine masina si jantele alea sunt frumoase! |
Re: E36 - 13 DUM coupe
super mijto masinuta... e ce trebuie si culoarea e mijto tare.
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
frumoasa pisica, sa ai grija de ea, bafta in continuare!
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Mumoasa mumoasa masina :)) :)
|
Re: e36-13 DUM coupe
Quote:
|
Re: e36-13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Quote:
|
Re: E36 - 13 DUM coupe
Frumoasa rau :X
Gentile alea i-au schimbat look-ul calumea:D Ai grija de ea:D |
| All times are GMT +2. The time now is 23:08. |
- Copyright 2026 4Tuning