Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - 13 DUM coupe (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/256905-e36-13-dum-coupe.html)

[email protected] 05-05-11 10:30

E36 - 13 DUM coupe
 
10 Attachment(s)
salut tuturor,as vrea sa imi prezint si eu masinuta,este un bmw e36 320i vanos coupe din 95,masina o am de vreo 7 luni,cand am cumparat-o nu arata asa,pe parcurs am mai pus pe ea cate ceva sa arate mai bine.Ca dotarii are:pachet M,jante beyern mesh 18,full xenon,suspensie sport reglabila,interior M,short shifter,schimbator momo,pe viitor trebuie sa mai iau oglinzii M3 si bandourii ca sa fie pachetu complet,sper sa va placa,Salutare

Bonty_BKV 05-05-11 10:33

Re: e36-13 DUM coupe
 
frumoasa sa o stapanesti sanatos!

[email protected] 05-05-11 10:38

Re: e36-13 DUM coupe
 
ms mult,frumoasa si e46 tau

JusT_SaY_BoBo 05-05-11 11:02

Re: e36-13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by [email protected] (Post 4304355)
ms mult,frumoasa si e46 tau

foarte frumoasa masina mai pune poze mai clare.
in descriere ai zis ca ai volan momo si in poze e cel m.care e acum pe masina?cel din poze arata mult prea bine!
ce j au jante?

marius3030 05-05-11 11:21

Re: e36-13 DUM coupe
 
frumos rau pisicul tau!arata intr-un mare fel,dar nu m-i se par potrivite jantele cu negru la interior pt masina ta!ii statea mult mai bine cu celelalte!dar asta e doar parerea mea.ti-e sa-ti placa:!:

stef_yo_ro 05-05-11 13:12

Re: e36-13 DUM coupe
 
Culoarea e brokatrot metallic? E chiar frumoasa, fa rost rapid de bandouri!!

crysty.bobok 05-05-11 14:47

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Frumoasa masina !!!

Eu unul as da jos nuca de la schimbator si stickerul de pe luneta !!! + alt tips / finala ce o fi aia !!!

Bafta !

bogdan.t 05-05-11 15:19

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4304862)
Frumoasa masina !!!

Eu unul as da jos nuca de la schimbator si stickerul de pe luneta !!! + alt tips / finala ce o fi aia !!!

Bafta !

+1

chiar arata foarte bine masina si jantele alea sunt frumoase!

aurik_320bv 05-05-11 15:48

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
super mijto masinuta... e ce trebuie si culoarea e mijto tare.

red_edition 05-05-11 17:53

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
frumoasa pisica, sa ai grija de ea, bafta in continuare!

Maniak22 05-05-11 18:00

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Mumoasa mumoasa masina :)) :)

[email protected] 05-05-11 20:17

Re: e36-13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4304415)
foarte frumoasa masina mai pune poze mai clare.
in descriere ai zis ca ai volan momo si in poze e cel m.care e acum pe masina?cel din poze arata mult prea bine!
ce j au jante?

ms mult de apreciere,am scris ca am schimbator momo,nu volan,acuma este cel de M pe masina.Jantele pe fata sunt de 8,5 si pe spate 9,5j

[email protected] 05-05-11 20:20

Re: e36-13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by stef_yo_ro (Post 4304686)
Culoarea e brokatrot metallic? E chiar frumoasa, fa rost rapid de bandouri!!

culoarea ii cordobarot metallic,da bandourile inca le caut,stiu ca ii lipsesc...la fel si oglinzile,ma bucur ca iti place masinuta.

[email protected] 05-05-11 20:20

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4305251)
Mumoasa mumoasa masina :)) :)

:)) ms mult:D

PuFuL3T3 05-05-11 20:24

Re: E36 - 13 DUM coupe
 
Frumoasa rau :X
Gentile alea i-au schimbat look-ul calumea:D
Ai grija de ea:D


All times are GMT +2. The time now is 23:08.

- Copyright 2026 4Tuning