![]() |
LFS Multi-Team !!!
Salut !
Am facut acest thread pt , o echipa multipla , multipla in ce sens , in sensul ca in aceasta echipa sa nu fim numai drifteri , sau numai raceri , vreau sa fim mai multi de mai multe specialitati , unu sa fie drifter ok , esti in , unu sa fie racer , ok , esti in , unu sa stie sa ii placa sa se dea pe rally track , ok e in. Oricine poate intra , trebuie numai sa ma anunte . Sper sa nu ia nimeni la "misto" acest thread. |
| All times are GMT +2. The time now is 04:49. |
- Copyright 2026 4Tuning