![]() |
Astazi am vazut in Pipera Ferrari 612 Scaglietti !!!!!!!
Believe it or not , astazi cand ma intorceam de la liceu , am vazut , prin pipera , FERRARI 612 Scaglietti , inca nu-mi vine sa cred , eram shocat , bine ca am vazut ca avea numere de italia , caci daca avea de romania... :woowoo: :woowoo: :woowoo: asa ramaneam , ptr cei care nu stiu :D cum arata ferrari 612 scaglietti
uitati aici ! http://www.supercars.net/cars/2004@$Ferrari@$612%20Scagliettix.html |
Eu in locul tau ma duceam si-l lingeam un pic! :lol: Sunt fan ferrari de mic copil si sunt foarte inrait! :lol: Trebuia sa faci poze daca aveai cu ce! :shock:
|
Si eu l-am vazut... Era de culoare inchisa, un verde cred, ca era noapte...
|
yap , sincer nu mai tzin minte culoarea.. m-am concentrat numai asupra farurilor, stemei , si stopurilor , oricum o culoare ciudata... , e frumoasa masina..
|
Re:
Quote:
|
se poate si in romania ferarri dar doar daca mergi cu 20 la ora si culmea ar fi sa vina un bou cu o dacie sa ti-o faca praf :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .Apropo e vreun membru NSL sau LR care sa aiba o Toyota Supra?
|
Virgil (DZ1) din Kempten, Germania.
|
Si eu am vazut-o astazi :) visiniu :) Am poze pe telefon ... TARE :twisted:
Dar aia care am vazut-o avea numere de inmatricualre din BUCURESTI! (ROSU) |
DAp , si eu am vazut-o , in victoriei ;)
|
In constanta e unu de 2-3 luni .....Frumoasa tare masina
|
Re:
Quote:
|
pai poate D_M_X vorbeste de ct 77 uno .... nici eu nu am vazut :)
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:49. |
- Copyright 2026 4Tuning