Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Astazi am vazut in Pipera Ferrari 612 Scaglietti !!!!!!! (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/2566-vazut-pipera-ferrari-612-scaglietti.html)

EvLSant0S 16-11-04 21:34

Astazi am vazut in Pipera Ferrari 612 Scaglietti !!!!!!!
 
Believe it or not , astazi cand ma intorceam de la liceu , am vazut , prin pipera , FERRARI 612 Scaglietti , inca nu-mi vine sa cred , eram shocat , bine ca am vazut ca avea numere de italia , caci daca avea de romania... :woowoo: :woowoo: :woowoo: asa ramaneam , ptr cei care nu stiu :D cum arata ferrari 612 scaglietti

uitati aici !

http://www.supercars.net/cars/2004@$Ferrari@$612%20Scagliettix.html

B 68 VLD 16-11-04 21:46

Eu in locul tau ma duceam si-l lingeam un pic! :lol: Sunt fan ferrari de mic copil si sunt foarte inrait! :lol: Trebuia sa faci poze daca aveai cu ce! :shock:

Hondarul 16-11-04 21:52

Si eu l-am vazut... Era de culoare inchisa, un verde cred, ca era noapte...

EvLSant0S 17-11-04 06:05

yap , sincer nu mai tzin minte culoarea.. m-am concentrat numai asupra farurilor, stemei , si stopurilor , oricum o culoare ciudata... , e frumoasa masina..

EvLSant0S 17-11-04 06:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 68 VLD\"
Eu in locul tau ma duceam si-l lingeam un pic! :lol: Sunt fan ferrari de mic copil si sunt foarte inrait! :lol: Trebuia sa faci poze daca aveai cu ce! :shock:

:lol: :lol: Daca era o supra poate ma mai gandeam , dar Ferrari... neah :lol: chit ca aveam cam`u la mine , n-aveam timp.. believe me!

orlando 25-11-04 23:15

se poate si in romania ferarri dar doar daca mergi cu 20 la ora si culmea ar fi sa vina un bou cu o dacie sa ti-o faca praf :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .Apropo e vreun membru NSL sau LR care sa aiba o Toyota Supra?

Gabi 25-11-04 23:24

Virgil (DZ1) din Kempten, Germania.

zetemte 15-12-04 16:19

Si eu am vazut-o astazi :) visiniu :) Am poze pe telefon ... TARE :twisted:

Dar aia care am vazut-o avea numere de inmatricualre din BUCURESTI! (ROSU)

EvLSant0S 18-12-04 14:07

DAp , si eu am vazut-o , in victoriei ;)

D_M_X 10-01-05 14:42

In constanta e unu de 2-3 luni .....Frumoasa tare masina

CT-87-ADY 12-01-05 16:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
In constanta e unu de 2-3 luni .....Frumoasa tare masina

:?: Eu unu nu l`am vazut! esti sigur k e 612?

BIZ 12-01-05 16:13

pai poate D_M_X vorbeste de ct 77 uno .... nici eu nu am vazut :)

CT-87-ADY 12-01-05 20:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BIZ\"
pai poate D_M_X vorbeste de ct 77 uno .... nici eu nu am vazut :)

:lol: nu cred ma! E prea faimoasa mashina aia sa nu shtie ce model este... :lol: ce draqu... :P


All times are GMT +2. The time now is 04:49.

- Copyright 2026 4Tuning