![]() |
E36 - 316i
5 Attachment(s)
salut!masina o am de 7 luni,mi-am dorit de multa vreme un e36 asa k dupa destule cautari mam oprit la acest 316...Am cautat o masina kre sa arate din pct de vedere estetic cat de cat bine,si sa fie de culoare neagra.Knd am achizitionato avea niste puncte de rugina,p aripile fatza semiaripi in spate si p unul din praguri,insa acum o luna si cva am reusit sa le rezolv:) Initial nu mam gandit la un motor mai mare dar acuma parca as vrea sa incerc cva nou:D.
Masina are deocamdata suspesii sport reglabile,jante 17 simple nu cva deosebit,faruri xenon,si o finala serpisori.Urmeaza un interior complet si niste jante probabil cu buza.Cam atat..o sa pun cva poze:) |
Re: e36 316i
am uitat sa specific si k masina este destul de "cheala" k dotari,dispune de 2 geamuri trapa si oglinzi electrice cam atat!anul fabricatiei este 1995:D
|
Re: e36 316i
Frumoasa masina, cred ca am vazut-o prin oras. M-paket ii pui?:D
|
Re: e36 316i
ms...urmeaza m-paket dar deocamdata ma ocup de interior de scaune in special..trebuie neaparat schimbate sunt fte praff:| si un volan imi trebuie:D
|
Re: e36 316i
arata destul de bine, dar eu zic ca ar trebuie sa-i schimbi semnalele sau sa le faci putin mai fumurii decat sunt acum... in rest, ce-ti pot ura decat bafta!
|
Re: e36 316i
mss sa fie! mam gandit si eu sa le inchid putzin la culoare semnalele probabil k o voi face cat de curand
|
Re: E36 - 316i
sa nu fie negre negre, doar un pic mai inchise
|
Re: E36 - 316i
sal, vezi ca am eu un volan in 3 spite de piele , 180 ron , e impecabil
P.S , arata foarte bine pisica , ti-ar sta binee cu interiorul galben :P |
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Quote:
:D:D:D nu mahhhh ca am vorbit ieri cu el :D |
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Quote:
|
Re: E36 - 316i
Toate ca toate dar e frumos tare interiorul galben al lui Ricko.... de vadere numai zic :paper:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:39. |
- Copyright 2026 4Tuning