Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Ce masina e? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/256032-masina.html)

magnetik 30-04-11 20:02

Ce masina e?
 
1 Attachment(s)
Cine imi poate da si mie cateva detalii despre bmw-ul acesta? Va rog mult ! Multumesc

stefan72 30-04-11 20:15

Re: Ce masina e?
 
Quote:

Originally Posted by magnetik (Post 4292959)
Cine imi poate da si mie cateva detalii despre bmw-ul acesta? Va rog mult ! Multumesc

seria 3, e46, coupe.

Lymbutza 30-04-11 21:32

Re: Ce masina e?
 
poate-i bere , poate-i vin , poate-i pipi de rechin !

rdy4ever 30-04-11 22:00

Re: Ce masina e?
 
Quote:

Originally Posted by magnetik (Post 4292959)
Cine imi poate da si mie cateva detalii despre bmw-ul acesta? Va rog mult ! Multumesc

tot ce pot sa-ti spun e ca este cea mai nereusita tentativa de a folosi photoshop-ul din cate am vazut pana acum.

stefan72 30-04-11 22:10

Re: Ce masina e?
 
Quote:

Originally Posted by rdy4ever (Post 4293231)
tot ce pot sa-ti spun e ca este cea mai nereusita tentativa de a folosi photoshop-ul din cate am vazut pana acum.

probabil masina este intr-un anunt...si este interesat de ea.


All times are GMT +2. The time now is 14:32.

- Copyright 2026 4Tuning