![]() |
Cine imi spune un joc?
Daca ati putea sa imi spuneti un joc cu masini pentru calculator la care sa nu imi ceara cd-ul original dar nu gen nfs undergroun ca l-am avut si sacada.Va rog!
|
Re: Cine imi spune un joc?
Ce configuratie ai la pc?
|
Re: Cine imi spune un joc?
Iti cere CD pentru ca nu ai facut Crack , in cd-ul tras gasesti un folder care de obicei se numeste CRACK , acolo o sa gasesti o iconita cu care sa pornesti jocu , dai copy si o bagi in folderu in care e jocul ( o inlocuiesti pe cea existenta ) , si o sa mearga.
|
Re: Cine imi spune un joc?
multumesc mult! se poate inchide
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:53. |
- Copyright 2026 4Tuning