Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   CUMPAR E30 IN 2 USI! (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/254968-cumpar-e30-2-usi.html)

VISAN 24-04-11 13:39

CUMPAR E30 IN 2 USI!
 
VREAU SA FIE OBLIGATORIU NEINMATRICULAT/NELOVIT SI CU VOPSEAUA ORIGINALA!daca mai este si argintiu...gri sobolan..mai bine!
PS in mod special de caroserie am nevoie dar pot cumpara si masina completa daca e ok pretu!Astept poze pe topic sau pe:[email protected]

alexone 24-04-11 19:34

Re: CUMPAR E30 IN 2 USI!
 
Am exact ce cauti tu:
NEINMATRICULAT/NELOVIT SI CU VOPSEAUA ORIGINALA si este gri metal.
P.S.: masina este neinmatriculata, este adusa din DE si este impecabila la tabla.
Despre pret vb pe id: [email protected]

VISAN 16-12-11 22:05

Re: CUMPAR E30 IN 2 USI!
 
te-am contactat prea tarziu!:sad:
mai caut inca...numai COUPE

VISAN 24-12-11 09:26

Re: CUMPAR E30 IN 2 USI!
 
coupe,tipla???

VISAN 03-01-12 20:58

Re: CUMPAR E30 IN 2 USI!
 
up................

VISAN 17-01-12 18:22

Re: CUMPAR E30 IN 2 USI!
 
UP.............

VISAN 22-01-12 17:58

Re: CUMPAR E30 IN 2 USI!
 
up....................

VISAN 26-02-12 21:26

Re: CUMPAR E30 IN 2 USI!
 
up.................

VISAN 08-03-12 15:26

Re: CUMPAR E30 IN 2 USI!
 
UP..................

VISAN 15-03-12 09:36

Re: CUMPAR E30 IN 2 USI!
 
UOP.............

VISAN 27-03-12 06:58

Re: CUMPAR E30 IN 2 USI!
 
up................

VISAN 05-04-12 06:44

Re: CUMPAR E30 IN 2 USI!
 
up..................

VISAN 15-07-12 17:25

Re: CUMPAR E30 IN 2 USI!
 
up....................

VISAN 04-01-13 21:40

Re: CUMPAR E30 IN 2 USI!
 
up......................

VISAN 09-01-13 10:46

Re: CUMPAR E30 IN 2 USI!
 
up................


All times are GMT +2. The time now is 13:29.

- Copyright 2026 4Tuning