![]() |
Cielo! Culoare ciudata!
Am un cielo din 95 cu o culoare inchisa ... zici ca-i negru ... dar nu e negru. In talon scrie GRI. De la cine am luat masina imi e prieten si mai de mult vorbeam noi de culoare si parca a zis el ceva de genu GRI PHANTOM. Am gasit masina lovita in parcare si m-ar interesa si pe mine cum aflu codul ca sa pot sa-i indrept usa si sa o vopseasca acolo ca e si zgariata. Va rog ajutati-ma.
|
Re: Cielo! Culoare ciudata!
codul scrie pe placuta de la motor.
intr-adevar au fost ft putine cielo-uri culoarea asta. |
Re: Cielo! Culoare ciudata!
deci stii culoarea ... si unde gasesc placuta aia ? mai exact asa ...
|
Re: Cielo! Culoare ciudata!
1 Attachment(s)
hai man , ai cielo si nu stii unde e ? macar tte-ai uitat ?
uite ti-am pus poza sa vezi. e incercuit cu verde |
Re: Cielo! Culoare ciudata!
niste poze?
|
Re: Cielo! Culoare ciudata!
2 Attachment(s)
asta e culoarea :
|
Re: Cielo! Culoare ciudata!
wtf :O:O:O fise albastre? si eu vreau, pompa de frana pe dreapta? filtru de aer iasa de jos de undeva? ce masina-i asta?
|
Re: Cielo! Culoare ciudata!
N-ai observat ce era mai important : TURBO !!!
|
Re: Cielo! Culoare ciudata!
daca mu ma insel...si cred k o fac...repet nu sunt sigur pe ce zic..este doar o parere...esre daewoo nexia de la mama ei din coreea cu volanul pe dreapta... parerea mea
|
Re: Cielo! Culoare ciudata!
este nexia , ptr anglia , cu volan pe dreapta , nu te inseli.
|
Re: Cielo! Culoare ciudata!
scuze abia acum am intrat pe net. pana acu am fost plecat. merci mult pt. poza cu placuta. da culoarea aia e ... dar difera putin cielo meu de ala ... n-are capace si are jenti negre ... si are oglinzile alea marfa ... care sunt culoarea masinii ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:06. |
- Copyright 2026 4Tuning