Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/254466-vand-materiale-tapiterie-auto.html)

crysty.bobok 20-04-11 16:06

Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
3 Attachment(s)
Materiale pentru tapiterii Auto si nu numai !

Produs :

Stofa , latime 1,50 m ,

Pret 15 lei/m liniar .

Predare personala in Targoviste , Brasov , Bucuresti ( Afumati ) .

Trimit in alte orase ramburs cu transportul platit de cumparator .

Se poate ridica personal si de la sediul firmei noastre din Agnita :

Strada : Avram Iancu
Numarul : 12
Orasul : Agnita
Judetul :Sibiu

Contact :

Y!M : [email protected]
Nr Tel : 0723072012 , 0767686522 .
Pm , sau reply aici !


Firma noastra pune foarte mare accent pe satisfactia clientilor : daca din orice motiv nu sunteti multumit de calitatea produsului comandat, il puteti returna, iar noi va vom restitui cu placere banii. Nu ezitati sa cumparati de la noi. Iti oferim o gama diversificata de decoratiuni interioare pentru casa ta . Aici veti regasi produse de cea mai buna calitate la cele mai competitive preturi de pe piata

crysty.bobok 22-04-11 22:48

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
12 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4271371)
Materiale pentru tapiterii Auto si nu numai !

Produs :

Stofa , latime 1,50 m ,

Pret 15 lei/m liniar .

Predare personala in Targoviste , Brasov , Bucuresti ( Afumati ) .

Trimit in alte orase ramburs cu transportul platit de cumparator .

Se poate ridica personal si de la sediul firmei noastre din Agnita :

Strada : Avram Iancu
Numarul : 12
Orasul : Agnita
Judetul :Sibiu

Contact :

Y!M : [email protected]
Nr Tel : 0723072012 , 0767686522 .
Pm , sau reply aici !


Firma noastra pune foarte mare accent pe satisfactia clientilor : daca din orice motiv nu sunteti multumit de calitatea produsului comandat, il puteti returna, iar noi va vom restitui cu placere banii. Nu ezitati sa cumparati de la noi. Iti oferim o gama diversificata de decoratiuni interioare pentru casa ta . Aici veti regasi produse de cea mai buna calitate la cele mai competitive preturi de pe piata

Up !!!

Cateva masini facute cu acelasi material !

BULLDOG 22-04-11 23:24

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Ceva pe verde gasim?

crysty.bobok 23-04-11 10:38

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by BULLDOG (Post 4276630)
Ceva pe verde gasim?

Deocamdata nu , doar ultimul model are putin verde in el , daca primesc peste 1-2 saptamani te anunt !

BULLDOG 23-04-11 13:17

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
M-ar interesa ceva asemanator cu culoarea masinii mele. Daca primesti ceva, anunta-ma te rog. Merci.

VaLeX 24-04-11 18:34

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Cu asa ceva se pot tapita scaunele si bancheta ?
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...7&d=1303505207

Ca am inteles ca trebuie sa aiba ceva strat de burete pe dedesubt ....
Mai pune niste poze cu mostre de materiale , in genul acesta ....modele clasice m-ar interesa ...

Multumesc!


In viitorul apropriat sunt ff interesat de acest material , cu conditia sa se poata tapita scaunele + bancheta.

Stima

crysty.bobok 25-04-11 00:59

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 4279241)
Cu asa ceva se pot tapita scaunele si bancheta ?
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...7&d=1303505207

Ca am inteles ca trebuie sa aiba ceva strat de burete pe dedesubt ....
Mai pune niste poze cu mostre de materiale , in genul acesta ....modele clasice m-ar interesa ...

Multumesc!


In viitorul apropriat sunt ff interesat de acest material , cu conditia sa se poata tapita scaunele + bancheta.

Stima

pe dedesubt daca ti neeaaparat sa pui se poate pune captuseala matlasata ...

p.s ... cred ca ti-am avzut in toamna masina prin brasov ... Ft frumoasa !

Bafta !

VaLeX 25-04-11 01:11

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4279718)
pe dedesubt daca ti neeaaparat sa pui se poate pune captuseala matlasata ...

p.s ... cred ca ti-am avzut in toamna masina prin brasov ... Ft frumoasa !

Bafta !

Da, am fost prin BV :) Multumesc !
Hai ca eu ii arat tapiterului niste poze cu materialul tau si daca el da Ok-ul ca poate sa-mi tapiteze , te contactez .

Vezi PM !

crysty.bobok 25-04-11 01:19

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 4279721)
Da, am fost prin BV :) Multumesc !
Hai ca eu ii arat tapiterului niste poze cu materialul tau si daca el da Ok-ul ca poate sa-mi tapiteze , te contactez .

Vezi PM !

No problemo :P ... facem cumva si iti trm si monstre daca e nevoie :P ...

crysty.bobok 27-04-11 16:22

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4279723)
No problemo :P ... facem cumva si iti trm si monstre daca e nevoie :P ...

up .. up ...

VaLeX 29-04-11 14:09

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4285702)
up .. up ...

Ai PM Cristi !

crysty.bobok 29-04-11 17:05

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 4290412)
Ai PM Cristi !

Am vazut ;) Maine sun la magazin sa iti puna coletul ;)

Tu m-ai sunat ieri ?

Am incercat ceva pe masina mea astazi :D ... dar mai trebuie lucrat la indemanare :D

VaLeX 29-04-11 17:14

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4290765)
Am vazut ;) Maine sun la magazin sa iti puna coletul ;)

Tu m-ai sunat ieri ?

Am incercat ceva pe masina mea astazi :D ... dar mai trebuie lucrat la indemanare :D

Nu , nu te-am sunat eu :)
Ce fain arata ... :X abia astept sa vad mostrele ...
Un weekend placut !

crysty.bobok 02-05-11 18:45

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
up !!!

golf4_dric 03-05-11 13:41

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
salut ,daca nu te superi cu ce se lipeste materialul pe plafoniera? sau cum se aplica,mersi mult salut


All times are GMT +2. The time now is 13:29.

- Copyright 2026 4Tuning