Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Curse de Accelerare - Liniute (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute.html)
-   -   Calendar DRE (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/254426-calendar-dre.html)

JimGod 13-09-11 22:08

Re: calendar DRE
 
fa-ti timp si anunta din timp urmatoarea cursa la tulcea ca iar sau anuntat bulgarii ca vin cu raketele lor.si cred ca sau orientat dupa calendarul vechi...sa nu vina aia pana la tulcea degeaba :))

gaju 13-09-11 22:59

Re: calendar DRE
 
ai auzit bine,aia va fi data cel mai probabila,undeva pe luni o urcam sus.

te sacaie rau bulgarii aia......... :lol::lol:

haplea 14-09-11 02:38

Re: calendar DRE
 
Quote:

Originally Posted by gaju (Post 4584079)
ai auzit bine,aia va fi data cel mai probabila,undeva pe luni o urcam sus.

te sacaie rau bulgarii aia......... :lol::lol:

am o surpriza pentru noi dar si pentru ei....la arad nu pot veni ca sunt plecat din tara,dar la tulcea:twisted::twisted::twisted:

TOBA^ 16-09-11 09:46

Re: calendar DRE
 
Haplea un om cu inima mare ...face surprize mereu !!:)) pentru unii placute , pentru altii neplacute !:D

cstavaru 19-09-11 13:47

Re: calendar DRE
 
Oare cand e urmatoarea etapa la Tulcea ? Nu e inca stabilit ?

gaju 19-09-11 15:17

Re: calendar DRE
 
in principiu va fi 23 octombrie,mici detalii de stabilit si o urcam sus

MIHAI_NEBUNU 19-09-11 19:55

Re: calendar DRE
 
Quote:

Originally Posted by gaju (Post 4594216)
in principiu va fi 23 octombrie,mici detalii de stabilit si o urcam sus

Cristi nu e cam tarziu?
poate vine vremea rea???!!!!???!!??!!???:rolleyes2

JimGod 19-09-11 20:44

Re: calendar DRE
 
Quote:

Originally Posted by MIHAI_NEBUNU (Post 4594779)
Cristi nu e cam tarziu?
poate vine vremea rea???!!!!???!!??!!???:rolleyes2

asa zic si eu, ar fi bine mai devreme cu o saptamana, doua chiar sa nu vina vreamea friguroasa si ploile si atunci chiar ca nu mai vin nici spectatori si nici concurenti.

mecarm 19-09-11 23:06

Re: calendar DRE
 
Vreme rea inseamna doar ploaie.....daca este frig cu atat mai bine...vor cadea recorduri la toate grupele si asta nu inseamna decat SPECTACOL.Prefer o etapa cu 15 grade, decat una cu 35;)

MIHAI_NEBUNU 19-09-11 23:10

Re: calendar DRE
 
Quote:

Originally Posted by mecarm (Post 4595186)
Vreme rea inseamna doar ploaie.....daca este frig cu atat mai bine...vor cadea recorduri la toate grupele si asta nu inseamna decat SPECTACOL.Prefer o etapa cu 15 grade, decat una cu 35;)

daca ne apropiem de noiembrie riscul de ploi creste si daca e o etapa la 15 grade scad timpii datorita aderentei la masinile puternice .
vor trage mai bine datorita temperaturii si tot datorita temperaturii vor patina pentru ca sunt gumele reci si suprafata de rulare tot rece

cstavaru 19-09-11 23:57

Re: calendar DRE
 
Parerea mea e ca 16-17 octombrie ar fi ideal (avand in vedere ca pe 1-2 e un alt eveniment), deoarece riscul de vreme rea creste pe zi ce trece. Nu cred ca ne apuca noiembrie cu 20 de grade si soare afara :)

ciprian_the_1 20-09-11 14:12

Re: calendar DRE
 
Quote:

Originally Posted by mecarm (Post 4595186)
Vreme rea inseamna doar ploaie.....daca este frig cu atat mai bine...vor cadea recorduri la toate grupele si asta nu inseamna decat SPECTACOL.Prefer o etapa cu 15 grade, decat una cu 35;)

scuze ca ma bag poate la tine si la 4x4 vor scadea la cei cu tractiune spate sau fata aderenta va fi nula daca nu e cald afara

gaju 20-09-11 17:28

Re: calendar DRE
 
Din 16 pina in 23 in caz de vreme buna nu vor fi fluctuatii mai mult de 1-2 grade

Totu e sa fie vreme buna,care nu depinde de noi

2 sapt după KOE mi se pare f putin,si iar ne trezim cu o mana de masini

JimGod 20-09-11 22:41

Re: calendar DRE
 
Quote:

Originally Posted by gaju (Post 4596474)
Din 16 pina in 23 in caz de vreme buna nu vor fi fluctuatii mai mult de 1-2 grade

Totu e sa fie vreme buna,care nu depinde de noi

2 sapt după KOE mi se pare f putin,si iar ne trezim cu o mana de masini

nu te baza pe KOE!!!
tinand cont ca la Tulcea va fi ultima etapa din acest an posibil sa fie mai multe masini.si apropo ca tot veni vorba de "mana aia de masini" o sa fim noi din PPR cu toate efectivele pe pista,cel putin 15!
Bafta

Vulturica2004 20-09-11 23:20

Re: calendar DRE
 
Campina Motorsport se prezinta cu Drag la Tulcea. :lol: si noi credem ca daca e mai devreme ...mai prindem vreme buna ;) ,sti ca pe ploaie nu merg senzorii,e condens,se strica des....


All times are GMT +2. The time now is 02:32.

- Copyright 2024 4Tuning