![]() |
Propuneri
pentru ca suntem inca mici
pt ca suntem in crestere si dezvoltare pt ca avem atatea idei care le punem sau nu in practica pt ca suntem imprastiati pe tot globul pentru ca avem posibilitati pt ca avem experientza putin mai multa Domnilor hai sa facem PROPUNERI pe topicul asta .. tot ce va trece prin cap propuneti aici ! ca de obicei o sa fiu eu cu initiativa si o sa reiau aici propunerea mea de a face un Poll ''best international forum car'' .. un poll cu masinile userilor internationali .. best of .. votate de utilizatorii forumului! poate sariti voi cu ''dezvoltarea ideii'' alta miscare ar fii urmatoarea : unii dinntre noi participa mai activ sau nu la tot felul de evenimente legate de lumea auto! ce ziceti de niste autocolante cu emblema 4tuning international? ..? Deci Reluand ideea .. propuneti baieti ! ca nu costa bani ! .. sa vadem ce iese din asta !! (sper ca nu trebuie sa specific fara comentarii de genu propun un X in grup cu a si b :) ) .. sa ne limitam la dezvoltarea forumului , cunostintelor , si micilor :twisted: placeri auto :) ) succes |
Re: Propuneri
pai si cine sa voteze, noi intre noi sau sa voteze ceilalti membrii 4tuning?
|
Re: Propuneri
tot forumul
|
Re: Propuneri
ah,ok
da, e o idee, daor ca-s destul de diferite masinile noastre, sunt cativa mult mai avansati cu modificarile, cativa care au masini stock (sau aproape) |
Re: Propuneri
... :) e o propunere doar ..
.. nu conteaza locul 1 conteaza sa participi .. parca era vorba :) da sunt cu masini stock poate mai multi decat cei cu masini modificate .. in fine v-om vedea! |
Re: Propuneri
eu castig :) uite asa cu audiul care se pare ca va fi gata pe sapmana viitoare :P muhaha sa vedem ce poate acu sunt in dubiu ce gume sa pun pe ia jantele sunt enkei de 18 are tien coilovers, cold air intake 3,5" exaust straight pipe high flow cats on bouth side independente :) reflash remap :) is curios cat o sa scoata la dyno test :) ceva-mi spune ca sare de 500 hp
a sa nu uitam twin plate cluch :) sa revenim la gume : Nitto Neo-Gen,Toyo, Yokohama, Mashimoto oare care |
Re: Propuneri
Mashimoto profil vitaza ploaie, eu am si sunt foarte multumit de ele !
|
Re: Propuneri
Quote:
sebi, aici sunt deacord cu tine! Te sustin :P |
Re: Propuneri
baieti, avand in vedere, ca suntem imprastiati, pe tot globul pamantesc, eu propun sa facem ca un fel de club, si sa avem o sigla a noastra... ca sa se vada ca si noi suntem instare de ceva, cu totul ca suntem imprasitati :D
Ce parere aveti ? |
Re: Propuneri
Fixius '' SIGLA'' o ai si tu la semnatura !! aceea e SIGLA 4T intl.
parca te-am rugat sa citesti regulile acolo scria ;) |
Re: Propuneri
nu la asta ma refer
ma refer cum toate cluburile au cate o sigla care ii reprezinta... asa ar fi frumos sa avem noi pe baza de autocolant sa le punem pe masini... |
Re: Propuneri
pai asta tre sa faca fiecare in parte in coltisorul lui de lume, daca vrea
pui sigla de un cd, te duci la un magazin local care face stickere si il comanzi |
Re: Propuneri
eu sunt perfect deacord... Voi?
|
Re: Propuneri
da!
eu unul o sa imi fac un autocolant ! restul .. depinde de ce vor ei FIXIUS ma intelegi?:) |
Re: Propuneri
ok, atunci si eu dau comanda la 2ua autocolante !
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:09. |
- Copyright 2026 4Tuning