Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Tg-jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/25414-tg-jiu.html)

GJ 33 KOS 19-06-07 21:15

Re: Tg-jiu
 
frate stiu masina aia ..... tare dragutza... e din iezureni. o vad de fiecare data cand ma duc la petrosani la scoala. da' acum are jantele alea de tabla si nu mai arata sahea bine, in rest masina e ok
propietarul mai are una alb-albastra (cred ca sunt ale lui) care arata bine. il cunosti p ' zsp' ?

cristea_rotitza 20-06-07 01:04

Re: Tg-jiu
 
il cunosc eu pe propretarul dacilor,a avut mai multe alb u albastru dar le-a dat,din cate situ eu nu ar mai aveao dect pe cea cu rosu si negru,GJ 33 KOS,cred k in curand voi fi in club cu voi,i o sa n intalnim,ce ziceti baieti, va bagati si voi,hai sa punem stapanire pe gorj cu clubul lor,sa intram toti k sa putem face ceva frumos.sasha,la care cristi te referi,in fine haideti sa votam pe cinva pe forum dintre cei prezenti aici si sa vb cu gratian,poate ne ajuta florin sa luam legatura cu el.dak reusim sa facem o sectiune e f f f bine.ink ceva cand n intalnim odata toti k sa mai vb si sa n cunoastem mai bine.ziceti, o zi,dar cred k ar fi bine k aceasta zi sa o stabileasca cei care nu sunt din tg-jiu k sa fim siguri k pot si ei sa vina.respect si hai sus cu gorjul

FmFm 20-06-07 15:38

Re: Tg-jiu
 
nu-l stiu p zsp. am zis doar ca e frumoasa. si in legatura cu jantele alea... ce daca-s de tabla ??? macar sunt in 4 prezoane. oricum masina e la linie. arata bine bine. :)

Sasha_z 20-06-07 18:36

Re: Tg-jiu
 
cristea.....hai sa vb cu gratian ..... sa vdm ce facem cu comunitatea

cristea_rotitza 20-06-07 18:46

Re: Tg-jiu
 
da sasha,asta vreau si eu dar dupa cum a spus si florin ne trbuie un "lider"haideti sa votam,asta tot incerc sa va conving,k atunci cand vb cu gratian sa ii spunem si pe cine am votat si pe cine am hotarat sa ne reprezinte sa spuneem asa,nu am dreptate?dak esti deacord,da startul votului.

Sasha_z 20-06-07 18:53

Re: Tg-jiu
 
euuna te votez pe u ....k pe altcineva nu vad pe cine as mai putea.....pt k u esti cel kre intra mia des pe forum dintre ceilalti ;)

cristea_rotitza 20-06-07 18:56

Re: Tg-jiu
 
deci a inceput votarea,eu dak candidez,prin urmare nu am dreptul la vot,sa se mai anunte cine candideaza k sa se stie,restu lumi sa voteze.

Sasha_z 20-06-07 18:58

Re: Tg-jiu
 
de ce sa nu ai dreptul la vot???poi dk e sa luam asa... nu avem voie sa votam intre noi...cinde ne mai voteaza???=))))

cristea_rotitza 20-06-07 19:05

Re: Tg-jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 958226)
de ce sa nu ai dreptul la vot???poi dk e sa luam asa... nu avem voie sa votam intre noi...cinde ne mai voteaza???=))))

ok,at eu am doua voturi

GJ 33 KOS 20-06-07 22:02

Re: Tg-jiu
 
cristea io te pot vota
?

GJ 33 KOS 20-06-07 22:02

Re: Tg-jiu
 
ai un vot d la mine
!

cristea_rotitza 21-06-07 01:12

Re: Tg-jiu
 
haideti baieti votati,cu cat votati mai rpd cu atat mai rpd se poate forma comunitatea, K O S d c sa nu ma poti vota,esti din gorj,deci automat faci parte din comunitate.respect.

NightClubRacer 21-06-07 01:51

Re: Tg-jiu
 
si inca un vot de la mine, ca te implici! ;)

ruver 21-06-07 03:05

Re: Tg-jiu
 
ma inscriu si eu la votat!!!(la alegeri daca sunt electorale.....:)

FmFm 21-06-07 13:16

Re: Tg-jiu
 
votez si eu pe cristea.


All times are GMT +2. The time now is 03:21.

- Copyright 2024 4Tuning