Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Tg-jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/25414-tg-jiu.html)

tyger 14-05-07 09:03

Re: Tg-jiu
 
un pic cate un pic ne strangem...eu am mai vb cu cativa tovarasi dar nu stiu cand ajung la net.

ruver 14-05-07 20:32

Re: Tg-jiu
 
eu i-am timis un privat lui gratzian acum astept raspuns... sa vedem de ce e nevoie pt a ridica comunitatea si la noi in oras :D

cristea_rotitza 14-05-07 22:04

Re: Tg-jiu
 
asa baieti implicati-va mai mult.io acum ma ocup de una din masinile care o sa fie in comunitate si in club

tyger 23-05-07 10:54

Re: Tg-jiu
 
vad ca astept degeaba comanda de la ramn-valcea.mai stie cineva de unde as putea cumpara fonomin?

cristea_rotitza 23-05-07 21:47

Re: Tg-jiu
 
habar nu am d unde ai putea cumpara dar de ce nu incerci cu vatelina?

tyger 28-05-07 12:50

Re: Tg-jiu
 
cat de buna e si de unde cumpar?

cristea_rotitza 28-05-07 19:57

Re: Tg-jiu
 
e f buna,io de-aia bag la masini sub mochete si etc dar nu stiu d unde s cumpri,k io am primit-o.cred k de la mag de mochete sau de la confectia,nu stiu exact

florin_cars 02-06-07 13:34

Re: Tg-jiu
 
aha..vad k va strangeti incet, incet, poate la vara knd ajung si eu prin Tg-Jiu, ne vedem la un suc..altii poate bere :oops:, si poate va mai adunati pana atunci.

Pt comunitate..trebuie sa fiti mai multi..dar nu va speriati, acum 2 ani nu mai retin care comunitate s-a ridicat in 2-3 luni, au aparut k furnicile si acum sunt bine mersi :wink:

deci incredere si mai dati telefoane, mailuri, vorbe pe strada :-P

ruver 02-06-07 21:27

Re: Tg-jiu
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 930153)
aha..vad k va strangeti incet, incet, poate la vara knd ajung si eu prin Tg-Jiu, ne vedem la un suc..altii poate bere :oops:, si poate va mai adunati pana atunci.

Pt comunitate..trebuie sa fiti mai multi..dar nu va speriati, acum 2 ani nu mai retin care comunitate s-a ridicat in 2-3 luni, au aparut k furnicile si acum sunt bine mersi :wink:

deci incredere si mai dati telefoane, mailuri, vorbe pe strada :-P

te asteptam sa vi pe la noi :D si cu siguranta o sa mergem la o bere sau la un suc :D
de ridicat speram sa-o facem si noi cat de rpd :D ca oameni ar fi da.... sti cum e greu de adunat :P

cristea_rotitza 03-06-07 12:38

Re: Tg-jiu
 
2 Attachment(s)
e mai complicat acolo,si nu ma prea bag,mai bine le pun aici.suntem de-ai noistri si nu cred se supara cineva dak iti pun doua poze aici,k sa te ajut.sry pt ceilalti.si in legatura cu comunitatea, speram sa apara cat mai rpd.io o sa scot maasina din atelier si at o sa fie gata de strada.florine intra si da-ti cu parerea.o sa mai pun si alte poze.respect

cristea_rotitza 03-06-07 12:48

Re: Tg-jiu
 
florine,aici.

cristea_rotitza 03-06-07 19:38

Re: Tg-jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 931280)
florine,aici.

https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/40222-opel-tuning-kadett-1-4i-under-construction.html

andrE1 08-06-07 22:24

Re: Tg-jiu
 
salut lume...si io is din tg de pe aci....deci daca se infiinteaza ceva count on me

cristea_rotitza 09-06-07 01:27

Re: Tg-jiu
 
poi inceark i u sa mai vi cu amici pe aici si incercam sa facem ceva io m-as ocupa de tot dar nu am cu cine:(

crissti_d 09-06-07 12:55

Re: Tg-jiu
 
din intamplare am dat peste voi:) si eu sunt tot din tg-jiu.... ce vrei voi sa faceti mai exact??? eu nu le am prea bine cu forumul asta... dc e interesant va ajut eu, k din cate imi dau seama voi nu prea veniti la rompetrol sau la zaza... si nici pe la liniute.
cristea u sigur nu mergi k nu am vazut nici un kadett la liniute de cand mergeam la danesti...
diferenta dintre noi si cei care ati postat pana acum e ca voi vorbiti pe forum si noi ne dam:))))))...
cautati antifon pt solenza si un prieten isi cauta cutie pt k a spart`o la liniute acum 3 zile
poate k de asta nu aveti oameni... cei cu adevarat impatimiti intra pe net sa`si cumpere piese la maisini si accesorii si nu prea au timp de forum, desi sunt cativa din ei care sunt inscrisi pe acest forum.
astept sa`mi explicati mai exact ce vreti sa faceti si ce avantaje avem si dc e interesant se rezolva


All times are GMT +2. The time now is 10:32.

- Copyright 2024 4Tuning