Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Distributzie ieftina ?! (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/253644-distributzie-ieftina.html)

DizziE_E30 16-04-11 13:17

Distributzie ieftina ?!
 
Am auzit ca pe undeva pe langa targu vitan(autovit)au distributii de logan 1.4 si 1.6 la vreo 2.5 mil nemtesti distributiile ,stie careva ceva de treaba asta sau a fost pe acolo ?nu e in targ cica langa targ ...


All times are GMT +2. The time now is 06:46.

- Copyright 2026 4Tuning