Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Consum ridicat (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/253519-consum-ridicat.html)

djbyte 15-04-11 16:24

Consum ridicat
 
Salutare!
Am un Opel Corsa 1.7 DI 2001, si azi pe 120 km mi-a luat 10 litri de motorina!Cineva cu vre-o idee va rog?

Alex4u 16-04-11 19:39

Re: Consum ridicat
 
ce ti se pare asa mult ca a luat 8 l %? exterior /urban ?? talpa ?? mers moderat ?? filtru de aer de cand nu mai e schimbat?? a fost incarcata?? :)


All times are GMT +2. The time now is 20:29.

- Copyright 2026 4Tuning