![]() |
Consum ridicat
Salutare!
Am un Opel Corsa 1.7 DI 2001, si azi pe 120 km mi-a luat 10 litri de motorina!Cineva cu vre-o idee va rog? |
Re: Consum ridicat
ce ti se pare asa mult ca a luat 8 l %? exterior /urban ?? talpa ?? mers moderat ?? filtru de aer de cand nu mai e schimbat?? a fost incarcata?? :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:00. |
- Copyright 2026 4Tuning