Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Feedback @ vanzatori/cumparatori (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/253444-feedback-vanzatori-cumparatori.html)

plictisit 15-04-11 01:07

Feedback @ vanzatori/cumparatori
 
Am creat acest topic pentru a spune fiecare care sunt userii seriosi/neseriosi cu privire la vanzarea sau cumpararea unor piese, cu detaliile de rigoare. Doar pentru BMW.

plictisit 15-04-11 01:08

Re: Feedback @ vanzatori/cumparatori
 
+ mihaitzaa am cumparat mai multe piese de-a lungul timpului de la el, majoritatea fiind trimise prin curier, ambalate foarte bine, trimise la timp / poze si detalii suplimentare inafara de cele din anunt daca am vrut, preturi ok, seriozitate si promptitudine

Provenzano 15-04-11 14:09

Re: Feedback @ vanzatori/cumparatori
 
Folositor threadul asta.

+ 1 de la mine pt mihaitzaa
recomand dani smarandescu
recomand sprinter
recomand jimgod

crayzi_b0y 15-04-11 18:36

Re: Feedback @ vanzatori/cumparatori
 
+1 pt mihaitzaa

abby3325 15-04-11 19:06

Re: Feedback @ vanzatori/cumparatori
 
Recomand userul : BMnWA

Provenzano 15-04-11 20:18

Re: Feedback @ vanzatori/cumparatori
 
Quote:

Originally Posted by abby3325 (Post 4258786)
Recomand userul : BMnWA

+1 BMnWA

danbmw5 16-04-11 13:45

Re: Feedback @ vanzatori/cumparatori
 
Recomand JimGod

Byla 16-04-11 22:07

Re: Feedback @ vanzatori/cumparatori
 
Recomand Brandex

daflyer_oradea 16-04-11 22:40

Re: Feedback @ vanzatori/cumparatori
 
recomand bmw7000 si bmnwa

Skillzu 17-04-11 18:02

Re: Feedback @ vanzatori/cumparatori
 
+1 = 4* mihaitzaa

Super baiat, super servire

stefiPJJ 17-04-11 21:14

Re: Feedback @ vanzatori/cumparatori
 
+1 pentru mihaitzaa , atat pt Montat motor cat si pentru piese ! :peace:

oz_off 18-04-11 11:48

Re: Feedback @ vanzatori/cumparatori
 
feedback pozitiv pentru bmw7000 . Am cumparat de mai multe ori de la el personal si totul a fost in regula. Recomand!

motzu 18-04-11 13:18

Re: Feedback @ vanzatori/cumparatori
 
recomand: Zeky,Ali_ump,TEO_VL,jm3k3rd3mik,Marian_nebunu,dafl yer oradea
TOTI BAIETI DE NOTA 10:drunk:

sprinter 18-04-11 15:43

Re: Feedback @ vanzatori/cumparatori
 
@blackrten1
topicu pe unde l-am gasit: https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...bmw-316-a.html

Atentie tepar ordinar!!!
Am vrut sa cumpar de la el o piesa pentru suma de 400 ron, dupa lungi discutii la telefon si rugaminti insistente pentru a mi trimite piesa respectiva, se hotaraste intr un final sa o puna la "curier" cu "rugamintea" ca eu sa ii trimit prin Posta Romana banii (prin transfer rapid). Nu a vrut de nici un fel sa o trimita cu ramburs, a tinut neaparat sa ii trimit eu banii in avans. Pana aici toate bune si frumoase... a pus un "colet" la fan curier cu nr de AWB 3108107830024, urmand ca eu sa verific existenta coletului, dupa care sa depun banii. Am verificat, colentul intr-adevar exista.... il sun sa ii confirm ca totul este ok si ca ma duc sa ii pun banii la posta. Intre timp m am gandit sa ii testez onestitatea, l-am sunat si i am spus ca am depus banii la posta, ca poate sa ii ridice.. Dupa cca 30 de minute verific din nou AWB-ul furnizat anterior, "coletul" nu mai exista, a fost anulata comanda :lol::lol::lol:(mentionez ca am verificat de 3 ori, deci nu este vorba de vreo greseala) Il sun insistent, bineinteles ca omul nu a raspuns la telefon, dupa aproximativ o ora ma suna de la posta, ca nu a primit nici un ban, ca ce s a intamplat cu banii lui ? Ce bani vrei cumetre? cand tu ai retras coletul? Vrei sa te sponsorizez?

In cazul in care i se face cuiva mila de el si vrea sa il sponsorizeze, las aici datele de contact.

Nume: Neagu Ioan Viorel, Adresa: Roman, Str Zimbrului nr 9. CNP 1860316270822.
Nr telefon: 0756 664 145 (poate vrea cineva sa ii dea o dedicatie din partea mea, ca mie nu mi mai raspunde la telefon) :)))

Provenzano 18-04-11 20:11

Re: Feedback @ vanzatori/cumparatori
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 4265888)
@blackrten1
topicu pe unde l-am gasit: https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...bmw-316-a.html

Atentie tepar ordinar!!!
Am vrut sa cumpar de la el o piesa pentru suma de 400 ron, dupa lungi discutii la telefon si rugaminti insistente pentru a mi trimite piesa respectiva, se hotaraste intr un final sa o puna la "curier" cu "rugamintea" ca eu sa ii trimit prin Posta Romana banii (prin transfer rapid). Nu a vrut de nici un fel sa o trimita cu ramburs, a tinut neaparat sa ii trimit eu banii in avans. Pana aici toate bune si frumoase... a pus un "colet" la fan curier cu nr de AWB 3108107830024, urmand ca eu sa verific existenta coletului, dupa care sa depun banii. Am verificat, colentul intr-adevar exista.... il sun sa ii confirm ca totul este ok si ca ma duc sa ii pun banii la posta. Intre timp m am gandit sa ii testez onestitatea, l-am sunat si i am spus ca am depus banii la posta, ca poate sa ii ridice.. Dupa cca 30 de minute verific din nou AWB-ul furnizat anterior, "coletul" nu mai exista, a fost anulata comanda :lol::lol::lol:(mentionez ca am verificat de 3 ori, deci nu este vorba de vreo greseala) Il sun insistent, bineinteles ca omul nu a raspuns la telefon, dupa aproximativ o ora ma suna de la posta, ca nu a primit nici un ban, ca ce s a intamplat cu banii lui ? Ce bani vrei cumetre? cand tu ai retras coletul? Vrei sa te sponsorizez?

In cazul in care i se face cuiva mila de el si vrea sa il sponsorizeze, las aici datele de contact.

Nume: Neagu Ioan Viorel, Adresa: Roman, Str Zimbrului nr 9. CNP 1860316270822.
Nr telefon: 0756 664 145 (poate vrea cineva sa ii dea o dedicatie din partea mea, ca mie nu mi mai raspunde la telefon) :)))



Foarte urat din partea lui. M-ai lasat fara cuvinte....


All times are GMT +2. The time now is 12:05.

- Copyright 2024 4Tuning