Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   VW Golf mk3 low (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/253195-vw-golf-mk3-low.html)

andoGSI 13-04-11 22:01

VW Golf mk3 low
 
7 Attachment(s)
Zilele astea am achizitionat un vw mk3,1.6 75 cp,4geamuri el,servo,2 airbaguri etc.Interiorul a fost facut in germania la sf anului trecut si anul asta o sa urmeze mici reconditionari la interior si exterior,astep orice parere sau sfat:D

giubau_v8 13-04-11 22:06

Re: VW Golf mk3 low
 
Foarte frumoasa masina, interiorul e frumos, exteriorul la fel...mai lipseste o buza de vr6. Dar sincer, scapa de playerul ala...e urat rau, arata...ieftin ...E pacat de interiorul ala sa il strici cu ''nuca din perete'' :lol:

ovidiu89 13-04-11 22:08

Re: VW Golf mk3 low
 
:shock::shock:. Alta viata domnu. Eu zic sa te opresti la asta ca arata super. Sa o stapanesti sanatos

andoGSI 13-04-11 22:16

Re: VW Golf mk3 low
 
Quote:

Originally Posted by giubau_v8 (Post 4253446)
Foarte frumoasa masina, interiorul e frumos, exteriorul la fel...mai lipseste o buza de vr6. Dar sincer, scapa de playerul ala...e urat rau, arata...ieftin ...E pacat de interiorul ala sa il strici cu ''nuca din perete'' :lol:

ms:) ala din bord e dvd player si o venit cu el din germania,nu stiu ce o sa fac cu el,dar imi place ca ma uit la filme:))

andoGSI 13-04-11 22:17

Re: VW Golf mk3 low
 
Quote:

Originally Posted by ovidiu89 (Post 4253456)
:shock::shock:. Alta viata domnu. Eu zic sa te opresti la asta ca arata super. Sa o stapanesti sanatos

Da,are deja destui bani investit:Dmerci...si urmeaza modificari la exterior:D

Adryanno 13-04-11 22:18

Re: VW Golf mk3 low
 
Frumos golful . Imi place interiorul ! Il stiam de la bazar.. Nu dai jantele ? :D

andoGSI 13-04-11 22:20

Re: VW Golf mk3 low
 
Quote:

Originally Posted by Adryanno (Post 4253477)
Frumos golful . Imi place interiorul ! Il stiam de la bazar.. Nu dai jantele ? :D

nunu:D
sigur l-ai vazut la bazar?

redrider 13-04-11 22:21

Re: VW Golf mk3 low
 
pt interior nota 10.superb e putin spus...pt exterior 9.buza p bara fata si putin mai lasata daca ar fi mai ai 1 punct:))...sa o stapanesti sanatos ca arata p!#da rau

andoGSI 13-04-11 22:24

Re: VW Golf mk3 low
 
Quote:

Originally Posted by redrider (Post 4253497)
pt interior nota 10.superb e putin spus...pt exterior 9.buza p bara fata si putin mai lasata daca ar fi mai ai 1 punct:))...sa o stapanesti sanatos ca arata p!#da rau

merci:D
pei mai fac una alta exterior si ma duc la showuri cu ea:D

Angel-Boy 13-04-11 22:29

Re: VW Golf mk3 low
 
Quote:

Originally Posted by andoGSI (Post 4253504)
merci:D
pei mai fac una alta exterior si ma duc la showuri cu ea:D

Salut , este extrem de frumos la interior , exteriorul e dragut , dar pentru a prezenta masina la un show , ar trebui sa fie creatie proprie , asta e parerea mea , toti putem cumpara masini si dupa "wow, ce misto "

Adryanno 13-04-11 22:29

Re: VW Golf mk3 low
 
Quote:

Originally Posted by andoGSI (Post 4253495)
nunu:D
sigur l-ai vazut la bazar?

Da.Nu mai stiu exact daca era inscris sau nu .. app un pret se poate ? Sa ai noroc de el !

valyh 14-04-11 18:44

Re: VW Golf mk3 low
 
tre sa dai de baut:)) asa masina era pacat s-o pierzi...frumoasa rau! mai ales interiorul...daca o vinzi si pe asta vin si te tau, te feliez, cu talent te decupez:twisted:

davay 14-04-11 18:49

Re: VW Golf mk3 low
 
E absolut superba masina,eu nu as mai modifica nimic,poate,cum ziceau colegii de mai sus,o buza de VR6,in rest...e de vis:X Chiar sunt curios daca ai vei aduce modificari in continuare pentru ce vei opta. Sa o stapanesti sanatos si fara incidente.


P.S: Mai zicea cineva,un pretz se poate?Macar pe PM,ma tenteaza un golf (ma tenteaza rau de tot) si sunt curios in privinta pretului.Merci

Detman 14-04-11 18:53

Re: VW Golf mk3 low
 
foarte frumoasa masina. am mai vazut-o prin oras. imi place f mult interiorul cu toate ca nu e culoarea mea preferata. eu zic ca, ai putea sa faci cumva sa scapi de cromul acela din faruri . buza de vr6, jantele reconditionate ( polish profesional pt buze ) si eventual sa vopsesti interiorul jantei o culoare mai frumoasa, poate un gri... ceva mai inchis putin.
in rest, eu zic ca poti sa te pui pe treaba sa strangi bani de 1.8t :P.

bafta.

vwgolf_trei 14-04-11 20:11

Re: VW Golf mk3 low
 
super tare interioru !!! bafta cu masina e pacat sa o dai!!


All times are GMT +2. The time now is 02:34.

- Copyright 2024 4Tuning