Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Manga (Pixel cars) (https://forum.4tuning.ro/541-manga-pixel-cars.html)
-   -   Tutorial de montare a semnăturii (https://forum.4tuning.ro/541-manga-pixel-cars/253141-tutorial-montare-semnaturii.html)

andi_cimpean 13-04-11 19:06

Tutorial de montare a semnăturii
 
3 Attachment(s)
Cred că tutorialul este unul foarte accesibil şi dacă urmaţi paşii indicaţi de mine, veţi reuşi să vă montaţi semnătura dorită!

alex.fnk63 06-05-11 09:45

Re: Tutorial de montare a semnăturii
 
1 Attachment(s)
Salut, daca ma poti ajuta si pe mine , de exemplu mie nu imi apare pe pagina de internet Insert-ul ...

andi_cimpean 06-05-11 10:14

Re: Tutorial de montare a semnăturii
 
Am observat că au mai īntāmpinat şi alţi useri aceeaşi problemă!

Dacă ai īncercat cu mai multe tipuri de browsere şi īn continuare nu merge, īţi poţi monta semnătura, folosind imageshack-ul sau orice alt site cu servere pentru imagini!

alex.fnk63 06-05-11 11:07

Re: Tutorial de montare a semnăturii
 
Multumesc mult pt sfat! am reusit.

andi_cimpean 06-05-11 11:43

Re: Tutorial de montare a semnăturii
 
Da, dar scoate partea aia cu "uploaded with imageshack"

Foloseşte-te de ei! Nu le face şi reclamă! :lol:

alonso01 11-05-11 23:00

Re: Tutorial de montare a semnăturii
 
Salut
am incercat sa imi pun si eu semnatura si nici mie apare insert
am incercat si cu imageshack si tot nu apare
mai stii vreo solutie?

andi_cimpean 11-05-11 23:05

Re: Tutorial de montare a semnăturii
 
Da!

Vezi aici: https://forum.4tuning.ro/29-coltul-in...semnaturi.html

alonso01 11-05-11 23:41

Re: Tutorial de montare a semnăturii
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 4319886)

ms da tot nu mi-a aprut cum iti apare tie:)))
asta e
ms inca odata
gata acum apare:))))

Edyson 09-02-13 14:51

Re: Tutorial de montare a semnăturii
 
foarte util tutorialul a mers si la mine !8)


All times are GMT +2. The time now is 04:43.

- Copyright 2026 4Tuning