Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Vw passat an 2002 schimb pe Lancia Lybra (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/253097-vw-passat-an-2002-schimb-lancia-lybra.html)

EckoAJV 13-04-11 15:57

Vw passat an 2002 schimb pe Lancia Lybra
 
8 Attachment(s)
Vw passat an 2002 1.9 tdi schimb pe Lancia Lybra 2.4 jtd din 2005 se merita ?
Passatul e de spania si are clima 4 geamuri lancia bg si are piele dublu clima navi xenon 4 geamuri. ce parere aveti se merita nu se merita e buna ca masina motorul cum e ?

vinyl 13-04-11 16:24

Re: Vw passat an 2002 schimb pe Lancia Lybra
 
Mi-ar fi rusine sa dau un passat pe o lancia:))

EckoAJV 13-04-11 16:26

Re: Vw passat an 2002 schimb pe Lancia Lybra
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4252159)
Mi-ar fi rusine sa dau un passat pe o lancia:))

Da ma prietene dar passatul nu arata chiar bine si sunt ceva bani de bagat are si numere de spania in august expira trebuie inmatriculata :-??

vinyl 13-04-11 16:28

Re: Vw passat an 2002 schimb pe Lancia Lybra
 
Cum consideri tu,oricum lancia era firma de pate parca?

In schimb o masina pe Bulgaria e ca si cum nu ar fi a ta..


All times are GMT +2. The time now is 15:35.

- Copyright 2026 4Tuning