![]() |
Sfat subwoofer
salut, am un amp jbl gto 75.4 cu care amplific 2 canale fata, celelalte 2 canale puse in punte scot 250 oare? caut un sub care sa scoata cat poate amp-ul, am vazut niste DLS-uri si niste JL-uri, ce imi recomandati si de ce?
incinta va fi inchisa si bugetul 500lei (doar sub) multumesc |
Re: Sfat subwoofer
Eu unu iti recomand JL Audio mai ales daca asculti muzica si mai tare. Suburile au o extensie foarte buna in partea de joase si un sunet placut specific JL. La rapiditate castiga suburile de la DLS care ti le recomand daca vrei un sistem care sa tinda spre SQ.
Vezi ca mai am pe stoc una alta de la JL Audio aici |
| All times are GMT +2. The time now is 23:38. |
- Copyright 2026 4Tuning