Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SUZUKI tuning (https://forum.4tuning.ro/427-suzuki-tuning.html)
-   -   Jante mari Wagon R (https://forum.4tuning.ro/427-suzuki-tuning/252464-jante-mari-wagon.html)

SORAN 10-04-11 21:07

Jante mari Wagon R
 
A pus cineva niste roti mai mari pe un Wagon R? Am cautat ceva poze pe net in sensul asta da nu am gasit nimic spectaculos. Cam ce dimensiuni ar merge maxim?

sosoeverest 01-03-13 19:49

Re: Jante mari Wagon R
 
Quote:

Originally Posted by SORAN (Post 4244020)
A pus cineva niste roti mai mari pe un Wagon R? Am cautat ceva poze pe net in sensul asta da nu am gasit nimic spectaculos. Cam ce dimensiuni ar merge maxim?


sal ai wagon ?

Bong 02-03-13 11:25

Re: Jante mari Wagon R
 
1 Attachment(s)
cam așa dă trāntit pe 15''...posibil cu puțină imaginație să intre 16...dar cred că e nevoie de ceva modificări.


All times are GMT +2. The time now is 12:43.

- Copyright 2026 4Tuning