![]() |
Jante mari Wagon R
A pus cineva niste roti mai mari pe un Wagon R? Am cautat ceva poze pe net in sensul asta da nu am gasit nimic spectaculos. Cam ce dimensiuni ar merge maxim?
|
Re: Jante mari Wagon R
Quote:
sal ai wagon ? |
Re: Jante mari Wagon R
1 Attachment(s)
cam așa dă trāntit pe 15''...posibil cu puțină imaginație să intre 16...dar cred că e nevoie de ceva modificări.
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:43. |
- Copyright 2026 4Tuning