Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul Incepatorului (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului.html)
-   -   sunt interesat sa platesc reclama la voi pe site (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului/252101-interesat-platesc-reclama-site.html)

DaThuG 09-04-11 10:57

sunt interesat sa platesc reclama la voi pe site
 
sunt interesat sa platesc reclama la voi pe site dar nu stiu cu cine sa vorbesc
as dori daca se poate un nr de telefon de contact.
nr meu e : 0766 72 32 70

cruizer11 09-04-11 21:28

Re: sunt interesat sa platesc reclama la voi pe site
 
Cel mai bine vorbesti cu unul dintre administratorii sitului.


All times are GMT +2. The time now is 17:42.

- Copyright 2026 4Tuning