Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Curse de Accelerare - Liniute (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute.html)
-   -   01 mai Arad- etapa I DragRacingEvents (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/252030-01-arad-etapa-dragracingevents.html)

haplea 07-05-11 17:54

Re: 01 mai Arad- etapa I DragRacingEvents
 
Quote:

Originally Posted by roli (Post 4309571)
haplea vad ca deja iti lanseaza lumea provocari:lol:

24 iulie arad :twisted:

Ii astept,de uni nu am auzit,pe alti I-am vazut in parcarea din fata blocului,eu merg zilnic cu masina si trag de ea in fiecare seara, am timp si pt ei sau imi fac.....

haplea 07-05-11 18:05

Re: 01 mai Arad- etapa I DragRacingEvents
 
Quote:

Originally Posted by mecarm (Post 4308719)
Stie toata lumea,inclusiv tu,ca doar ai fost acolo, ca recordul la Diesel,motoare de pana in 2000cp este de 13.23 (a pierdut bonul).Cat despre Sio...doar daca ii faceai tu masina era o sansa sa-l bati vreodata(ca nu l-ai batut niciodata)...doar asa.
ps...Se anunta etapa frumoasa la Tulcea:D

Costine... Intreabal pe Sio de cate ori ne-am dat dupa loc si din mers si Mai intraba si tu lumea care a stat in spatele nostru la semafor si ce sa intamplat atunci.....eu va astept pe toti la start...dar tie ti-am pregatit un golf nu Skoda lui Mef ceva pe masura ta si daca ai ceva sa-mi spui nu mai sta in spatele unui Id-m......ma poti suna oricand chiar daca nu facem afaceri...

rzn_vl 07-05-11 20:57

Re: 01 mai Arad- etapa I DragRacingEvents
 
dar nu va pricepeti frate sa postati si voi un fisier rar care sa putem sa il deschidem si noi?e atat de greu sa il faci in format pdf? sau txt?sau ce e mai simplu posibil.vroiam sa vad si eu timpii scosi la grupele S1 si S2 street.sal

mecarm 07-05-11 21:55

Re: 01 mai Arad- etapa I DragRacingEvents
 
Quote:

Originally Posted by haplea (Post 4309813)
Costine... Intreabal pe Sio de cate ori ne-am dat dupa loc si din mers si Mai intraba si tu lumea care a stat in spatele nostru la semafor si ce sa intamplat atunci.....eu va astept pe toti la start...dar tie ti-am pregatit un golf nu Skoda lui Mef ceva pe masura ta si daca ai ceva sa-mi spui nu mai sta in spatele unui Id-m......ma poti suna oricand chiar daca nu facem afaceri...

Te bate Golfu asa de rau de il trimiti pe capul meu???

haplea 07-05-11 23:44

Re: 01 mai Arad- etapa I DragRacingEvents
 
Quote:

Originally Posted by mecarm (Post 4310311)
Te bate Golfu asa de rau de il trimiti pe capul meu???

Daca e facut de mine....are voie

CoCaine 08-05-11 13:23

Re: 01 mai Arad- etapa I DragRacingEvents
 
mecarm si haplea, voi nu ati auzit de mesaje private? aveti deja cateva pagini de intepaturi.. mai lasati-o in fasole, macar din respect pentru cei care au organizat si vor organiza in continuare.. ;)

gaju 09-05-11 12:18

Re: 01 mai Arad- etapa I DragRacingEvents
 
ii astept la Tulcea cu lipici cu tot sa vedem ce si cum.

numai sa ii tina transmisia.

spor la pregatit masinile.

pina una alta,va rog sa pastrati tonul adecvat,daca sunt neclaritati ori le lamuriti pe PM ori pe pista,cronometru va asteapta

pina una alta il astept pe Donu sa ne descreteasca un pic

DONU' 09-05-11 12:31

Re: 01 mai Arad- etapa I DragRacingEvents
 
11 Attachment(s)
Exact!
Si ca sa mai destindem putin atmosfera am deschis pagina de ilustratii cu detalii de la cursa de la Arad!
Vizionare placuta!

lascarica 09-05-11 14:58

Re: 01 mai Arad- etapa I DragRacingEvents
 
:lol: ..ce l-a prins pe nadir cu talente vocal-interpretative ...=)) ... si Gajule... te-a "ginit" copilu'...si a elucidat si enigma intarzierilor de la unele dintre curse...:lol:

brummy 09-05-11 16:50

Re: 01 mai Arad- etapa I DragRacingEvents
 
donu! excelent.. bravo.. super frumos :))

T@zMania 09-05-11 20:14

Re: 01 mai Arad- etapa I DragRacingEvents
 
sa moara gibilan daca nu ma doare burta de ras.....cretinule!:):):):):):)

jakal 13-05-11 11:37

Re: 01 mai Arad- etapa I DragRacingEvents
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 4313817)
Exact!
Si ca sa mai destindem putin atmosfera am deschis pagina de ilustratii cu detalii de la cursa de la Arad!
Vizionare placuta!

mare panarama esti......:))))

T@zMania 15-05-11 00:10

Re: 01 mai Arad- etapa I DragRacingEvents
 
asteptam cu mare interes noul numar de la tulcea...tre' sa fiu atent ca cine stie in ce ipostaze ma prinzi ;)


All times are GMT +2. The time now is 10:50.

- Copyright 2024 4Tuning