![]() |
Super clip!
1 Attachment(s)
Da, e chiar marfa! Cu multe cazaturi... Urmariti faza cu manerul de frana :wink:
p.s. va place coloana sonora?? |
hehehe......Eu unul nu ii inteleg????
In primul rand merg fara echipament si casca....iar daca nu au bani de piese de schimb sunt singuri de vina .....intai rup motoarele si dupa aceea plang..... Oricum video-ul este marfa :lol: :lol: |
bai frate ce sa zic mie mi se pare ca astia saracii sufera rau de tot!
sunt maniaci pt ce atata spectacol si maini rupte? pt adrenalina? nu prea cred ca merita |
In America esti obligat sa porti numai ochelari de soare, nu?? In alte tari cum e? Canada, Australia...
Si, fxn, MERITA! Crede-ma k merita! Iti pun film de 1h fara nici o cazatura numai cu burn, frana pe roata fatza & multe altele si o sa-ti placa sigur. Dar e greu sa te pui la ghidon in locul lor. Nu poti sa-ti imaginezi senzatia... Daca pe motor la viteza de 1ookm/h drum drept si totul ok deja iti bate inima tare inchipuie-ti tu mai departe cum e... |
ai si tu dreptate ce sa mai
dar pana inveti sa faci niste chestii treburi fitze calumea cu motoru ... e mult si tu ai face asa ceva? fara caterinca |
ai si tu dreptate ce sa mai
dar pana inveti sa faci niste chestii treburi fitze calumea cu motoru ... e mult si tu ai face asa ceva? fara caterinca |
Daca as face. Da! As face. Dupa multe antrenamente cu cineva care sa STIE, dac-as avea bani. Si totusi, nu stiu daca am destul sange pt. asta...
De-aia am mult mai mare respect pt. un motociclist decat pt. un sofer... Nu neaparat pt. k sunt nebuni, ci pt. k au acel ceva... Si \"acel ceva\" e ceva mai mult decat iti trebuie sa pornesti la vale cu o masina. |
:lol: :lol: lol sha foarte frumos filmul :lol: mia placut mult dar sincer sa fiu nas putea sa ma rup in halul asta :lol: :lol:
|
Quote:
au TUPEU si SANGE in ........ nu? intradevar ai si tu dreptate dar putini sunt cei care ii apreciaza si sunt ffffff multi carei cred nebuni, eu sincer nu prea in cred nebuni ... dar nici prea sanatosi :wink: :wink: :wink: :wink: |
:lol: :lol: cunosc si eu pe cativa la tm care au picat de nu stiu cate ori numai anul asta tot asa fara casca si in tricou :lol: si nu se lasa inca asa ca daca nu sunt nebuni atunci ce sunt?? :lol: ca sanatosi oricum nu sunt :lol: :lol: :lol:
|
yo zic ca sunt MANIACI!!!!!
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: |
:lol: :lol: :lol: pai da normal ca sunt :lol: :lol: :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:51. |
- Copyright 2026 4Tuning